1. עולם
  2. פריז
  3. אטרקציות

דיסנילנד פריז Disneyland Paris

אתרי תיירות, פארק
  • כתובת: Avenue Ren? Goscinny, 77700 Chessy, France ,פריז
  • טלפון: 33.1.6030.6053+
  • שעות פעילות
    • כל יום, 10: 00-20:00. בקיץ ובחלק מסופי השבוע שעת הסגירה מאוחרת יותר. שעות הפתיחה והסגירה משתנות בהתאם לתאריכים לכן מומלץ להתקשר ולברר מראש

פרטים

פרטים

פארק השעשועים - דיסנילנד פריז - נפתח בשנת 1992 במרנה לה ולה, ליד פריז. בתחילה הוא זכה לשם "יורודיסני" אבל אחרי שנתיים שינה את שמו ונוסף לו פארק אולפני וולט דיסני; השניים מהווים ביחד את אתר הנופש דיסנילנד פריז.   

 

בכניסה לפארק יש רחוב ראשי המעוצב כרחוב אמריקאי מהמאה הקודמת שמוביל לכיכר המרכזית, מול טירת היפהפיה הנרדמת (סמל הפארק). הרחוב הראשי מהווה מסדרון המוביל לארבע ארצות, כשבכל אחת מהן יש מתקנים המיוחדים לה: ארץ המערב הפרוע (Frontierland), ארץ התגליות (Discoveryland), ארץ הפנטזיות (Fantasyland) וארץ ההרפתקאות (Advantureland)  

 

כפי שאופייני לפארקים הגדולים של דיסני - דיסנילנד פריז משתרע על שטח עצום ובתקופת התיירות התורים מתארכים למדי; ולכן מומלץ לתכנן מראש באיזה אגפים תרצו לבלות יותר זמן ועל אילו מתקנים אתם לא מוכנים לוותר. אם החלטתם לבלות בפארק יותר מיום אחד, תוכלו ללון באחד מהמלונות הנמצאים במתחם או בסביבותיו. 

 

עלות הכניסה: 49€ למבוגר, 41€ לילד בגילאים 3-11» כרטיס כניסה ליומיים, הכולל גם את "אולפני וולט דיסני" - 108€ למבוגר, 92€ לילד» כרטיס כניסה לשלושה ימים, הכולל גם את "אולפני וולט דיסני" - 134€ למבוגר, 114€ לילד

 

 

» לבירור שעות פתיחה» מפה אינטרקטיבית של פארק דיסנילנד פריז

 

 

 

(צילום: אתר הפארק)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>