1. עולם
  2. פריז
  3. כתבות

איפה כדאי לקנות מתנות לילדים?

הפסלון שקניתם בתור לאייפל לא נחשב מתנה. הנה רשימה של חנויות שמתמחות במתנות לילדים

לחזור מחו"ל בלי מתנה לילדים, לאחיינים או לנכדים זו הדרך המהירה ביותר להפוך לכבשה השחורה של המשפחה. כשחוזרים מחו"ל נהוג להביא מתנות לילדים גם אם זה לא בהכרח משתלם מבחינה כספית.

כדי לשמור על שלום בית ולא לחזור מחו"ל בידיים ריקות, התייעצנו עם אנשי מקצוע מתחום הצעצועים ומעולם הילדים, עם ישראלים החיים בחו"ל ועם כאלה שזה עתה חזרו מחו"ל עמוסים מתנות לילדים, לגבי החנויות והרשתות שבהן אפשר למצוא מתנות ובגדים לילדים. בין היועצים נמצאים דיאמנט, רונן, שרון אג'ובל מנכ"ל סקאל טויס, רועי לוי סמנכ"ל שיווק בחברת פופיק, אלה רובינשטיין הבעלים של belly בוטיק הריון ולידה, בלהה הראל גורן בעלת רשת בייבי טבע ויואב אדר מבעלי רשת טפליא לבגדי ילדים.

» ניו יורק: המדריך לחנויות צעצועים ובגדי לילדים
»לונדון: המדריך המדריך לחנויות צעצועים ובגדי לילדים
» אמסטרדם: המדריך לחנויות צעצועים ובגדי לילדים

צעצועים

» Les Trois Ours: חנות צעצועים קטנה ומתוקה עם צעצועי בד ועץ מקוריים. יש המון פריטים קטנים במחירים נמוכים כמו מכונית שטסה לכיוון מגנט ושאפשר להדביק במאונך על המקרר (כתובת: rue de Turenne, 3 eme 35).

» L'arche De Noe: רשת חנויות בוטיק עם מגוון רחב של צעצועי עץ, צעצועים מיוחדים וצעצועים טבעיים. כשנכנסים לחנות יש תחושה נוסטלגית, המוצרים והעיצובים מחזירים לתקופה של פעם. המחירים קצת גבוהים (כתובת: rue St Louis en I'Ile - no.70)

» tumbleweeds: חנות קטנה ובלתי ממוסחרת, שבה ניתן למצוא צעצועי עץ יפים ומיוחדים וצעצועי מתכת בסגנון רטרו, סביבונים מקסימים מעץ, צעצועי עץ ועוד (כתובת: rue de Turenne 19).

» King Jouet: רשת חנויות צעצועים פופולרית בצרפת. מציעה מגוון משחקים חינוכיים, צעצועי עץ, משחקי וידיאו, משחקי לוח וחברה. תמצאו בה מחלקה של צעצועים לתינוקות ואביזרים נלווים למיטה או ללול. רמת מחירים סבירה (כתובת: Centre Commercial des 2 vele'es).

» Bonton: חנות קונצפט כיפית ואופנתית לילדים עד גיל 12. בגדי ילדים במגוון צבעים ועיצובים, גאדג'טים, ממתקים וספרי ילדים. רמת מחירים גבוהה (כתובת: rue de Grenelle 82 הרובע השביעי).בגדי ילדים

» Alice a'Paris: חנות קטנה של בגדי ילדים מקסימים בסגנון צרפתי. מרבית הבגדים עשויים כותנה דקה ונעימה, אך תוכלו למצוא שם גם חולצות טריקו בסגנון אלגנטי. המחירים סבירים.

» Fifi de Vem: שלוש חנויות צמודות של בגדים לילדים, שהם העתק מדויק של אופנה למבוגרים יוקרתית. יקר, מוגזם, אבל קשה לעמוד בפניו (כתובת: de Turenne, 4eme).

» Sucre d'Orge: חנות בוטיק המתמחה בבגדי ילדים ותינוקות. בחנות מבחר בגדים ובובות דובי שעליהם אפשר לרקום את שמו של הילד. החנות, המעוצבת כחדר ילדים, מציעה גם בגדים לילדים עד גיל שמונה. רמת המחירים סבירה (כתובת: rue St Placide 48, ברובע השישי).

» Sergent major: רשת חנויות לבגדי תינוקות וילדים, המציעה פריטים להרכבת חליפות לילדים. המחירים סבירים (כתובת: 5 palace de la republique).

» Toutcomptefait: רשת חנויות לבגדי תינוקות וילדים במחירים יחסית נמוכים (כתובת: rue de temple).

» petit bateau: רשת חנויות לבגדים יוקרתיים לילדים ולתינוקות (כתובת: Champs Elysees).

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>