1. עולם
  2. גלובלי

עכבר עולם מטיס אתכם לאמסטרדם

שתפו אותנו בטיפים על מקומות שאהבתם (או שנאתם) בעולם ותוכלו לזכות בזוג כרטיסי טיסה לחו"ל

עכבר עולם במבצע טרייד אין - החליפו את החוויות הישנות שלכם בחוויות חדשות. שתפו אותנו בטיפים על מקומות שאהבתם או שנאתם ברחבי העולם ותוכלו לזכות בזוג כרטיסי טיסה חינם.

» התחרות הסתיימה - לרשימת הטיפים הנבחרים

ביקרתם במוזיאון מגניב בניו יורק? צלמתם את המלון המעולה שישנתם בו בברלין? יש לכם המלצות לתרמילאים שומרי כשרות? שתפו אותנו בטיפים קצרים ושימושים שצברתם מנסיונכם (הטוב או הרע) בחו"ל ותוכלו לזכות בזוג כרטיסי טיסה לאמסטרדם מתנת חברת "איסתא".

אז איך משתתפים? זה פשוט. התחברו לקפה עולם, שלחו כמה שיותר טיפים קצרים וקולעים שיעשו לנו את הטיול - המלצות על חנויות מיוחדות, מסלולים שוברי שיגרה, אתרים שלא כדאי לפספס, מסעדות מנצחות, מלונות מומלצים וכל מידע אחר שרלוונטי לישראלים המתכננים נסיעה לאזור. ככל שתשלחו יותר טיפים מושקעים, עדכניים ושימושיים - כך תגדילו את הסיכוי שלכם לזכות בפרס הגדול. מערכת עכבר העיר אונליין תעבור על כל הטיפים שיוזנו בקפה בתאריכים 20 בדצמבר - 20 בינואר 2011 ותעניק לגולש שתרם את התרומה המשמעותית ביותר, מבחינה איכותית וכמותית, את הפרס (בכפוף לתקנון).» חברים בקפה? לחצו כאן וקבלו הסבר איך לשלוח לנו טיפ עולם» עוד לא חברים ב"קפה עולם"? הצטרפו עכשיו ובקלות. כחברים תוכלו לפרסם טיפים על מקומות בעולם, להעלות תמונות מטיולים, כמו גם לטפח קשרים קיימים ולהכיר ישראלים מכל העולם (שימו לב, אם נרשמתם בעבר לעכבר קפה או לקפה דה-מרקר אין צורך בהרשמה נוספת). הטיפים שלכם יתפרסמו אוטומטית בקפה עולם ובעכבר עולם, וישתתפו בתחרות. אז למה אתם מחכים? לשליחת טיפ עולם - לחצו כאן.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>