1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

דודו אהרון מצטרף לעונה השנייה של "הרווק"

ערוץ 10 הודיע כי אהרון נבחר להיות היורש של גיא גיאור בעונה החדשה של "הרווק" שתעלה בערוץ בחודשים הקרובים

דודו אהרון יהיה "הרווק" בעונה השנייה של התוכנית שתעלה בחודשים הקרובים. ערוץ 10 הודיע היום (שני) כי יפיק עונה שנייה לתוכנית "הרווק" וכי הזמר הצעיר נבחר להיות הכוכב של הריאליטי שבו הוא אמור לבחור לעצמו בת זוג מבין מספר נשים אשר ייכנסו יחד איתו לווילת פאר. בעונה שעברה נבחר לתפקיד הרווק פליט הריאליטי מ"הישרדות" גיא גיאור והכיר שם את בת זוגו עד היום דפנה דה גרוט.

בקרוב יחל בערוץ גם תהליך הליהוק של הבנות אשר יתחרו של אהרון והצילומים צפויים להיערך במהלך חודש פברואר הקרוב. אהרון, בן 28,  נחשב לאחד מכוכבי הזמר המזרחי בשנים האחרונות. הוא הוציא עד היום חמישה אלבומים והופיע בהיכל התרבות, בקיסריה ובהיכל נוקיה.

"הרווק", שעונתו הראשונה שודרה ב-2010 וזכתה לרייטינג גבוה יחסית לערוץ, מבוססת על פורמט אמריקאי של רשת  ABCאשר נחשב לאחת מתוכניות הדגל שלה ושומרת על נתוני צפייה גבוהים בקרב הקהלים האטרקטיביים למפרסמים 18-49. היא הושקה בחורף 2002 ועד כה שודרו 16 עונות של "הרווק" ו-7 עונות של "הרווקה". העונה ה-17 של "הרווק" האמריקאית תעלה בינואר 2013.

מערוץ 10 נמסר כי "אנחנו שמחים על הצטרפותו של דודו אהרון לתכנית 'הרווק'. בחרנו בדודו, שמעבר להיותו מוזיקאי מוכשר, כוכב גדול ורווק אטרקטיבי, הוא אדם בעל חוש הומור יוצא דופן, עם לב גדול שבשבילו משפחה היא ערך חשוב". דודו אהרון אמר בתגובה כי הוא מתרגש "לקראת הצילומים לעונה החדשה של 'הרווק' ובטוח שהקסם של הפורמט יעבוד בשנית. אני בא לתת את כל כולי, מרגיש בשל לכך ומצפה לבאות".

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>