1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

לואי סי. קיי מכר ביומיים כרטיסים ב-4.5 מיליון דולר

הקומיקאי הציע כרטיסים למופע החדש שלו באתר האינטרנט שלו ותוך יומיים מכר מאות אלפי כרטיסים. העונה השלישית של תוכניתו "לואי" תעלה הלילה בארצות הברית

הקומיקאי לואי סי.קיי ממשיך לשבור שיאים בדרך השיווק שלו העצמאית שלו. לקראת עליית העונה השלישית של תוכניתו, לואי, ברשת FX, הלילה בארצות הברית (ה'), יצא הסטנדאפיסט במבצע מכירות למופע שלו באתר האינטרנט הפרטי שלו והצליח למכור ביומיים כרטיסים בשווי 4.5 מיליון דולרים.סי. קיי מכר את הכרטיסים בעלות של 45 דולרים לכל 39 הערים בהן הוא יופיע. ההחלטה לעקוף את תיווכם של אתרי האינטרנט המובילים למכירת כרטיסים השתלמה לו ולאחר פרסום הנתונים הוא צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "כנראה שזה היה רעיון טוב".גם בשנה שעברה סי.קיי איפשר להוריד ספיישל סטנדאפ מצולם מהאתר שלו במחיר סמלי של חמישה דולרים. את הספיישל הוא הפיק בעצמו ולכן כל הרווחים, בסך מיליון דולרים, עברו ישירות אליו ללא אף גורם מתווך. סי. קיי מאמין שללא תיווך של מפיקים ומפיצים מעריציו יכולים לראותו אותו בזול והוא יכול להשיג שליטה אמנותית מלאה.יותר קולנועית, הצצה לעונה השלישית:

בראיונות שהעניק הקומיקאי לקראת העונה החדשה הוא הבטיח בעונה השלישית של התוכנית העלילות יימשכו יותר מפרק אחד, בניגוד לעונות הקודמות, וכי המראה הכללי של הפרקים יהיה קולנועי יותר . "אני חושב שאני משתפר ביכולות שלי כבמאי", אמר בראיון, "יש לי יותר ביטחון ויכולת לשלוט במה שמתרחש".

בראיון לג'ימי קימל חשף כי באחד הפרקים תשחק אשה שחורה בתפקיד האמא הביולוגית של בנותיו (הלבנות), וכי בחר בה רק כי השחקנית התאימה לתפקיד. הקומיקאי הבטיח גם שבעונה החדשה יתארחו שמות גדולים (שמו של ג'רי סיינפלד הוזכר לאחרונה כאורח). "יש משהו כמו ארבעה שחקנים זוכי אוסקר בעונה הזו", אמר סי.קיי אך סייג את דבריו: "לי זה לא אומר לי כלום, אבל לאנשים מסוימים זה כן". 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>