1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

האם אריתה פרנקלין מצטרפת לאמריקן איידול?

הפקת התכנית פנתה לזמרת הסול האגדית כדי שתמלא את מקומם של ג'ניפר לופז וסטיבן טיילר שפרשו מכס השופטים בסוף השבוע. פרנקלין השיבה בחיוב

זמרת הסול האגדית, אריתה פרנקלין, רוצה להיות שופטת באמריקן איידול. בעקבות עזיבתם של שופטי התכנית סטיבן טיילר וג'ניפר לופז בסוף השבוע, פנתה הפקת התכנית אל הזמרת שחגגה השנה את יום הולדתה ה-70, ושאלה אותה אם תהיה מעוניינת להצטרף לתוכנית כשופטת או כמנטורית. פרנקלין ענתה בתגובה: "כן, אני מעוניינת להצטרף כשופטת!". למרות הדרדרותה של "אמריקן איידול" ברייטינג בשנים האחרונות, התכנית שתחל השנה את עונתה ה-12, היא עדיין תחרות הטלוויזיה הנצפית ביותר בארצות הברית. טיילר ולופז הודיעו אחד אחרי השני בסוף השבוע כי לא ישובו לתפקידם בתוכנית, זאת לאחר שתי עונות בלבד. השופט היחיד שנותר כעת הוא רנדי ג'קסון שמלווה את התחרות מאז היווסדה ב-2002. טרם ידוע אם גם ג'קסון מתכון לעזוב את התכנית בעקבות טיילור ולופז.

טלטלה לקראת העונה ה-12. השופטים הפורשים ג'ניפר לופז וסטיבן טיילר פרנקלין, נחשבת לאגדה בתעשיית המוזיקה האמריקאית בעיקר בזכות שיריה משנות ה-60', וההשפעה האדירה שלה על המיינסטרים האמריקאי באותם ימים, שלא היה מורגל לדמות האישה השחורה והחזקה. בזכות שירים כמו "ריספקט", "Chain of Fools" היא זכתה ב-18 פרסי גראמי, וב-1987 היתה האישה הראשונה שהוכנסה להיכל התהילה של הרוק'נרול. 

 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>