1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

"הבית הלבן" עוברת מהמסך הקטן לקולנוע

שבע שנים לאחר שירדה תוכנית הטלוויזיה המצליחה שבאמתחתה 26 פרסי אמי, צילומים ראשונים מסט מסתורי חשפו אתמול כי בימים אלו מצטלם העיבוד הקולנועי ל"בית הלבן". הפעם זה אמיתי

הבית הלבן של ארון סורקין (חדר החדשות, הרשת החברתית) ירדה מהמסך לאחר 7 עונות, כאשר באמתחתה 26 פרסי אמי ו-2 פרסי גלובוס הזהב. כעת, שש שנים לאחר סיומה, מגיעים דיווחים על הפיכתה לסרט קולנוע.» הבית הלבן - כל הכתבות והביקורות» האם ארון סורקין יצליח לשחזר את הצלחת הבית הלבן?

ג'ושוע מלינה, שגילם בסדרה את ויל ביילי (ומככב בימים אלה בדרמה הפוליטית "סקנדל"), חשף בחשבון הטוויטר שלו תמונות שבהן נראים כוכבי הבית הלבן על סט צילומים מסתורי. ברקע כתב מלינה: "אני לא יכול לומר באיזה סט סופר-סודי אני נמצא, אבל הוא מתחרז עם "BWest Bwing Bmovie". המעריצים הציפו במהירות את הטוויטר בציוצים סקרנים, אך היו גם מי שחשדו שמדובר בתמונות מצילומי הפארודיה שכוכבי "הבית הלבן" צילמו לאחרונה לאתר "Funny or Die". מלינה שלל את התהיות והכריז "הפעם הסרט של הבית הלבן הוא אמיתי". זו לא פארודיה. סצנת הסיום של התוכנית:

למרות התגובות הנלהבות, כוכב הסדרה ריצ'רד שיף (טובי זיגלר) הגיב לציוציו של מלינה בהכחשת הידיעות והכריז כי מדובר בסרטון פרסומת קצר. בשלב זה לא ידוע אילו מהפרטים אמינים, אך אין ספק שסרט קולנוע או סרט טלוויזיה בכיכובם של קאסט הבית הלבן יענה על משאלת ליבם של המעריצים.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>