1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

הישרדות VIP: בוקי נאה הוא המודח האחרון

לא עזרה גנבת הפסלון, לא הפרובוקציות ואפילו לא התחנונים לליבו של שגב. בוקי נאה סיים את דרכו במשחק והודח במועצת השבט האחרונה על האי

אנה ארונוב, ענת הראל ואיתי שגב הם השלושה שיתחרו בגמר התוכנית הישרדות VIP שייערך בעוד כשבוע וחצי בבריכת הסולטן בירושלים. השלושה נבחרו לאחר שהדיחו את בוקי נאה במועצת השבט האחרונה שהתקיימה על האי. » הישרדות VIP - כל הכתבות והביקורות » הישרדות VIP: מי תהיה שלישיית הגמר?» הישרדות VIP: שגב גם לא יודע לנצח

בפרק ששודר הערב (שבת) התחרו ארבעת השורדים האחרונים על ג'יפ של שברולט, בו זכתה אנה לאחר שהביסה את המתמודדים האחרים. בפרק שעבר הבטיחה ענת את מקומה בגמר כשזכתה בשרשרת החסינות ועל כן היתה מוגנת מהדחה.

מלבד לארבעת השורדים שהתחרו על מקומם בגמר, בעונת ה-VIP השתתפו גם: מייקל לואיס, איריס בר און, הראל מויאל, ענבל גבריאלי, דורון ג'מצ'י, מיכל זוארץ, עזאם עזאם, משה פרסטר, נטלי דדון, יוליה פלוטקין, אושרי כהן ואיתי תורג'מן. השורד האחרון ייבחר בגמר שייערך בשידור חי, בו יבחרו המושבעים, השורדים האחרונים שהודחו מהמשחק, מיהו השורד שלהם שיקבל מיליון שקלים.

הישרדות VIP משודרת מזה ארבעה חודשים ונחשבת לעונה המוצלחת ביותר של התוכנית עד כה. במהלך העונה השיגה התוכנית נתוני רייטינג גבוהים והביסה כמעט כל תוכנית את ערוץ 2 המתחרה בקרב על הרייטינג.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>