1. טלוויזיה
  2. כתבות

הזוכה הגדולה: "הכל דבש"

הסדרה זכתה בחמש הקטגוריות להן הייתה מועמדת בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה, ו"פרשת השבוע" זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר

עכשיו זה רשמי – "הכל דבש", הסדרה שכתבה יעל פוליאקוב, זכתה הערב (יום ה') בחמש קטגוריות שונות בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה והפכה לזוכה הגדולה של הערב. הסדרה זכתה בכל חמש הקטגוריות בהן היא הייתה מועמדת: הסדרה הקומית הטובה ביותר, השחקנית הטובה ביותר (יעל פוליאקוב), הבימוי הטוב ביותר (עודד דוידוף), התסריט הטוב ביותר (יעל פוליאקוב) ופרס השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית, שהוענק ליעל פוליאקוב בשמו של אביה, ישראל "פולי" פוליאקוב ז"ל.

סדרת הדרמה "להוציא את הכלב" גרפה מצידה שלושה פרסים – פרס הבימוי הטוב ביותר במיני סדרה/דרמה בודדת (ניר ברגמן), פרס למיני סדרה/דרמה בודדת הטובה ביותר ופרס התסריט הטוב ביותר למיני סדרה/דרמה בודדת (שירלי מושיוף וניר ברגמן).

גם סדרת הדרמה "בטיפול 2" לא נשארה חייבת ורשמה לזכותה את פרס התסריט הטוב ביותר (אורי סיוון, דפנה לוין, קרן מרגלית, יעל הדיה, שירי ארצי, עוזי וייל ואסף ציפור), את פרס השחקן הטוב ביותר בדרמה (אסי דיין, שלא הגיע לטקס) ובפרס השחקנית הטובה ביותר בדרמה, אותו חלקו יחד עלמה זק ואסי לוי.

פוליאקוב. הזוכה הגדולה של הערבסדרת הדרמה "פרשת השבוע" זכתה בפרס הנחשק של סדרת הדרמה הטובה ביותר ובפרס הבימוי הטוב ביותר (רני בלייר).

בפרס מגזין התרבות והפנאי הטוב ביותר לא היו הפתעות גדולות גם השנה ו"ערב טוב עם גיא פינס" זכתה זו השנה השישית ברציפות. כנראה שזה מה שגרם להיי גיא לבקש שלא להיות מועמד בטקס הבא על מנת לאפשר גם לאחרים הזדמנויות. או שאולי היו אלה ליה גיל ונעמה קסרי שהגישו לו את הפרס, אין לדעת.

לא נרשמו שום הפתעות גם כש"הישרדות האיים הקריביים" קטפה את פרס תוכנית הריאליטי הטובה ביותר.

גיא המאירי, "הישרדות". מגיע להבפרס השעשועון הטוב ביותר זכתה "אחד נגד 100" ואברי גלעד שקיבל את הפרס הודיע שאחרי 70 תוכניות רצופות הגיע הזמן להתאוורר קצת.

בפרס תוכנית האקטואליה הטובה ביותר זכו לונדון וקירשנבאום שהבטיחו כי אין מצב שהם פורשים בשיא, שהרי "רק לוזרים פורשים בשיא".

עלמה זק ואסי לוי. חולקות את התואראת פרס תוכנית האירוח הטובה ביותר, שהגישו עידו רוזנבלום וימית סול, קטף ליאור שליין.

"ארץ נהדרת" קטפה בקלילות צפויה את פרס תוכנית הבידור הטובה ביותר. מוטי קירשנבאום העניק פרס מפעל חיים לרבקה מיכאלי, שזכתה לכבוד מצד הקולגות ודפקה נאום מעט הזוי על הבמה.

בפרס סדרת התעודה הטובה ביותר זכתה "האולפן".

ובפרס תוכנית הילדים הטובה ביותר זכתה "האי".

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>