1. טלוויזיה
  2. כתבות

אלין כיכבה בקלטת סקס, אריק אלפר חסר לב

לא - מיי פיינגולד לא עבדה בבתי מלון, אלין לוי לא צילמה קלטת סקס, אריק אלפר לא זרק את הדייט שלו בט"ו באב ודניאלה ספקטור לא באמת נראית כמו דג. סלבס מספרים על הדבר הכי מרושע שנכתב עליהם השנה

הם תפסו לא מעט כותרות בשנה החולפת וידעו ימים טובים יותר וטובים פחות, אבל תאמינו או לא - גם סלבריטאי ישראל המנוסים ביותר עדיין רגישים לכל מה שנכתב עליהם. קשה למצוא שם מפורסם מתעשיית הבידור והתרבות בישראל שלא פורסם עליו משהו מרושע ב-365 הימים החולפים, שלא שוחררה תמונה בלתי מחמיאה שלו לעיתונות או שלא נכתבה עליו רכילות שקרית וגסה.

ולכן - ביקשנו מכמה מהשמות החמים של התעשייה לבחור, כל אחד בעצמו, את הפרסום המרושע ביותר שחווה בתש"ע. כי לפעמים צריך םשוט לפרוק מהלב כדי לסגור חשבון ולהמשיך הלאה.

מיי פיינגולד: "נכתבו עלי אין סוף דברים לא נכונים ומרושעים בשנה האחרונה, אבל מבקר אחד החליט לאחרונה על פי דעת עצמו להכריז כי את האלבום שלי כתבתי כפרודיה על עולם הפופ הישראלי, והוסיף שבעשור האחרון עבדתי כזמרת בבתי מלון. על כך נכתב פעם שיר: 'אני מוקפת באידיוטים שמנתחים את חיי בלי לדעת עלי דבר'".

אני? בבית מלון? פיינוגלד

אלין לוי: "הדבר הכי מרושע שקרה לי השנה הוא שניסו לעשות לי קלטת סקס מזויפת. ממש רואים שזו לא אני ושזו מישהי שמנה. הגשתי תלונה למשטרה וגילו מי זה וזה ירד מהאינטרנט".

דודו אהרון: "מבקר המוזיקה חגי אוזן לא מפסיק פעם אחר פעם לא לפרגן לי, וכל הכתבות שלו מנוגדות למה שבאמת קורה במציאות. הגיע הזמן שיוריד את הכובע ויתוודה שכל מה שהוא כתב בטורים שלו היה טעות ולא נכון".

אהרון. קצת פירגון לא יזיק

אלירז שדה:  "היו מלא דברים לא נכונים על החיים האישיים שלי. אבל מה שהיה היה והכל לטובה".

מיכל גבריאלוב: "פורסמה בחודש שעבר כתבה על התוכנית שלי בערוץ ביפ, 'מש'תגידי', ואני קצת חושבת שהכתבת יצאה מרושעת".

דניאלה ספקטור: "איכשהו המצלמה תמיד מצליחה לתפוס את חלקיק השנייה בו אני חצי עוצמת עיניים או בדיוק פוערת פה, משל הייתי דג של ראש השנה. לפתוח עיתון מרכזי ולפגוש את עצמי שם כך, ובכן. זה לא פשוט. אבל אני יודעת שזה לא במזיד ובטח לא ברשעות. פשוט לא כל כך פוטוגני".

אריק אלפר: "באחד ממדורי הרכילות כתבו שזרקתי את הבחור שיצאתי איתו בדיוק בערב ט"ו באב. בפועל, זה היה בדיוק הפוך והוא זרק אותי. במקום לזכות באמפטיה רגעית וברחמי הציבור, קיבלתי קיטונות של בוז וטוקבקים נוקבים במיוחד. הכי אני זוכר את הטוקבק של שרית מגבעתיים - "זה ממש לא מפתיע אותי. שתדעו לכם שכל הרופאים הם קרים וחסרי לב, ואני ממש מקווה שכל האימהות הפולניות יבינו שלהתחתן עם בעל דוקטור זה ממש לא משהו".

גם לרופאים יש רגשות. אריק אלפר

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>