1. במה
  2. מופעי סטנדאפ

עושה צחוק מהטרדות מיניות

השחקן גדי סבן הטריד מינית וישב בכלא. בקרוב הוא יספר על חוויות מהמאסר ועל יחסיו עם נשים במופע סטנד-אפ חדש. מצחיק? נחכה ונראה

אחרי שהשתחרר לאחרונה משנתיים בכלא, עומד השחקן גדי סבן לעלות מופע סטנד אפ המבוסס על חוויותיו מתקופת המאסר וגם על הנושא הכי חם שעומד בזמן האחרון על סדר היום: הטרדות מיניות.

סבן, ששיחק בסדרת הטלוויזיה "חלומות נעורים" בתפקיד הערס והגיש את תוכנית הלילה "ביפ שואו" בערוץ ביפ על תקן מארח ערס, הורשע לפני שלוש שנים בביצוע מעשה מגונה בכוח בצעירה שפגש במועדון ה-TLV. בתחילה הואשם בביצוע אונס, אך מאחר שהמתלוננת לא נבדקה על ידי רופא בסמוך לאירוע ניצבה התביעה בפני קושי ראייתי להוכיח את העבירה. בנוסף, חששה המתלוננת ממתן עדות בבית המשפט ומנימוקים אלה הגיעה המדינה להסדר טיעון עם סבן, שהסכים להודות בביצוע מעשה מגונה בכוח.

בימים אלה, כאמור, החל לעבוד על מופע סטנד-אפ חדש, שיעלה בקרוב במועדון "זו-קומדי" בבית-ציוני אמריקה בתל-אביב. המופע מספר את סיפורו באופן הומוריסטי ויתמקד בדעתו על הטרדות מיניות, בחורות ואיך מתחילים איתן והחוויות שעבר בכלא.

האמת, לא נושאים שנראה שיצליחו לסחוט צחוקים מהקהל, אבל לכו תדעו? חוץ מזה, למה להסתפק בסטנד-אפ אם אפשר להרים טלנובלה? ולמה טלנובלה? כי לסבן, נולד לפני שבוע בן, כאשר האם המאושרת היא לא אחרת מאשר עו"ד גלי סגל, שייצגה אותו בבית המשפט בגין אותו מקרה.

סבן בימים טובים - מערכון קרוע עם קונדומים ומשטרה

ובקרוב בקאמרי: האונס משומרת

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>