1. במה
  2. מופעי סטנדאפ

מי יהיה אדיר מילר הבא?

מדי שישי מתאספים בצוותא חבורת סטנדאפיסטים צעירים שמנסים להיות אדיר מילר הבא. דניאל שני יצא לבדוק האם הסטנדאפ עדיין חי וכמה כדאי לשלם בשבילו

הרשו לי להיות כנה איתכם - טרם הגעתי למופע סופ"ש המצחיק בצוותא, בשישי האחרון, החזקתי בדעה מגובשת למדי, לפיה הסטנד-אפ בארץ מת איפשהו עם עלייתו של שחר חסון. חששתי שכל הבדיחות הטובות כבר סופרו, ולכן שכל המופעים הטובים כבר בוצעו. כמה טוב היה לגלות שאני כל כך טועה.  

באולם קומפקטי, בשעות הקטנות של הלילה, עלו על הבמה כעשרה סטנדאפיסטים בזה אחר זה. כל אחד מהם הוסיף עוד גוון מיוחד לאוסף הבדיחות המרשים שהצטבר לו. הם צחקו על - יחסים שבינו לבינה, משפחה, צבא וגם עם הנושא שמעסיק רבים וטובים מאיתנו - איך נראה ברבור שמחקה את ג'ים קארי.  

את חלק מהפרצופים ודאי תוכלו לזהות - כמו למשל ירון ברלד ("חבר'ה, כפיים יש לי היום יום הולדת!!"), אמן האביזרים שהגדיר את הז'אנר מחדש. הייתה שם גם נבחרת קטנה ומייצגת מ"ביפ קומדי האוס" (שי שוחמי ואייל זמיר). אולם הרב המכריע של המופע הציג אמנים אנונימיים למדי. שם למעשה, החל הכיף האמיתי, עם סטנדאפיסטים רעננים, שנתנו פרשנות חדשה למושג "הומור": מהופעת אורח של ישו הצלוב, ועד מופע קסמים פרודי הכולל אביזרי מין. הכל נעשה עם הרבה אינטליגנציה, אך ברוח שטותית לגמרי.  

הדבר ששכנע אותי יותר מכול שאולמות הסטנד-אפ עוד לא אמרו את המילה האחרונה היה ללא ספק האלתורים. יש משהו חייתי ואנרגטי בריגוש שנוצר באינטראקציה בין הבדרן לקהל. יאמר לזכותם של הסטנדאפיסטים בצוותא, הם בהחלט יודעים איך לבצע את המשימה כהלכה. הבולט מביניהם היה אסף יצחקי, שהצליח להביא את כל הקהל לדמעות, והכל מבלי לפגוע בכבודו של אף אחד. זהו ללא ספק שם שישמע עוד רבות בעתיד.  

האולם הקטן יחסית, סיפק אווירה ביתית, ואפשר גישה אישית וישירה בין הסטנדאפיסט לקהל. אל דאגה, לרב אין ירידות משמעותיות על אנשים מהקהל, אבל הייתי ממליץ לכם לכבות פלאפונים לפני ההופעה, אלא אם אתם רוצים שאחד הסטנדאפיסטים יענה במקומכם לאימא ויתחיל לדבר איתה בסווהילית.   ועכשיו לחסרונות: נתחיל עם הדבר הכי פרובלמאטי – השעה. המופע של שישי מתחיל ב00:45 ונגמר בסביבות השעה 03:00, מה שדורש גם מהבדרנים וגם מהקהל כוחות נפש ואנרגיות. לקראת הסוף כבר כולם היו על סף התמוטטות, ואפילו האנרגיות המטורפות של ירון ברלד קיבלו בקושי גיחוך חרישי. חבל – כמה שעות קודם לכן, זו הייתה יכולה להיות שאגה של צחוק. דבר נוסף שעלול להרתיע את המעוניינים הוא המחיר - 75 שקלים לכרטיס, הם תשלום גבוה ביחס לאלמוניותם של המופיעים, ובוודאי ביחס לשעה.  

למרות אלה, "סופ"ש המצחיק" הוא פנינה קומית וחוויה לא שגרתית לבליין המצוי. מומלץ למי שהתעייף מהבדיחות הצפויות והמשעממות בטלוויזיה, ובא לו לבלות שעתיים של בידור נטו.                        

» סופ"ש המצחיק - לתקציר ולכל מועדי המופעים

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>