1. במה
  2. לוח הצגות

של מי החיים האלה בעצם?

פרטים

ז'אנר: הצגות, דרמה מחיר: 40 שקלים. לרכישת כרטיסים: 03-6407480 כוראוגרפיה: עידית סוסליק בימוי: דפנה זילברג מוזיקה: אייל לנזיני שחקנים: רן אסולין, רותם בלאו, לימור זמיר, דנה זקס, ריקי חיות, גלעד פרידמן, גל פרציגר, רפי קלמר, מירב שפיץ, אלעד שרעבי מחזאי: בריאן קלארק עיצוב תלבושות: מריאלה פיבניקה עיצוב תפאורה: מריאלה פיבניקה תאורה: מתן פרמינגר מעבד: דייויד שיינברג, דפנה זילברג

מה הייתם עושים אם הייתם מתעוררים מחר בבוקר בלי יכולת לעשות את הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות? בלי לעבוד במקצוע שלכם יותר? בלי לנגן יותר? בלי לשחק כדורסל יותר? מה הייתם עושים אם כל מי שסביבכם היה אומר לכם שאתם אמורים לרצות להמשיך לחיות גם בלי זה?

קן האריסון, פסל לשעבר, שהפך למשותק מהצוואר ומטה בעקבות תאונת דרכים, מאושפז כבר חצי שנה בבית חולים. כעת, מצבו התייצב והוא עומד להיות מועבר למוסד לחולים כרוניים. אך קן מחליט שאינו רוצה להמשיך לחיות במצב הנוכחי, הוא לוקח לעצמו עורך דין ונלחם במנהל המחלקה ובצוות בית החולים על זכותו למות בהצגה של מי החיים האלה בעצם? בהפקת החוג לאמנות התאטרון של אוניברסיטת תל-אביב.של מי החיים האלה בעצם? (צילום: רונן גולדמן)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>