1. במה
  2. לוח הצגות

איש קטן, מה עכשיו?

פרטים

ז'אנר: הצגות, דרמה בימוי: איתי טיראן מוזיקה: דורי פרנס שחקנים: גיא אלון, יוסי גרבר, גיל וינברג, גדי יגיל, הלנה ירלובה, יואב לוי, ערן מור, דנה מיינרט, דודו ניב, עירית קפלן, יוסי צברי עיצוב תלבושות: פולינה אדמוב עיצוב תפאורה: פולינה אדמוב מעבד: איתי טיראן, דורי פרנס מתרגם: דורי פרנס

סיפורו המופלא והמרגש של הנס פאלאדה (המוכר כמחבר רב המכר "לבד בברלין"), מתרחש בגרמניה בתחילת שנות ה-30, כשהמדינה מוכת האבטלה, הנתונה במשבר כלכלי חמור,מאבדת את זהותה. שני צעירים מאוהבים   הוא פקיד, והיא בת למשפחת פועלים, מאמינים כי בזכות אהבתם השלמה והטהורה יוכלו לגבור על כל המכשולים בעולם אכזר, קשוח ונטול צדק, בלי  לאבד צלם אנוש.

הספר נעשה רב מכר מיד עם צאתו לאור, ואף הפך לסרט הוליוודי, שבעקבותיו הוכנס פאלאדה לרשימה השחורה של הנאצים, ונעצר שוב ושוב על ידי הגסטאפו. פאלאדה, מחבר היצירה המבריקה והמקורית הזאת, מתאר, תוך ביקורת חברתית נוקבת, עולם ללא מוצא, מחריד ומשעשע כאחד, שמתנכל לאיש הקטן, המנסה לשרוד בלי לוותר על ניצוץ של אופטימיות. איתי טיראן ודורי פרנס עבדו את הספר למחזה "איש קטן, מה עכשיו?" בהפקת תיאטרון הקאמרי."איש קטן, מה עכשיו?" (צילום: דניאל קמינסקי)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>