1. במה
  2. לוח הצגות

האישה מן הים

פרטים

ז'אנר: הצגות, דרמה מחיר: 70 שקלים. לרכישת כרטיסים: 03-6886514 או באתר: www.studioact.co.il כוראוגרפיה: עמית זמיר בימוי: נועם שמואל מוזיקה: אייל וייס שחקנים: עמית אפשטיין, אורטל בן שושן, נצר חריט / אדריאנו חאובל, שגיא הלפרין, אדי אלתרמן, אבינועם בן נחום, אפרת בן – יעקב פלג, מאיה בכובסקי מחזאי: הנריק איבסן עיצוב תלבושות: ברק פוני עיצוב תפאורה: אבי שכוי תאורה: יעקב סליב מתרגם: גד קינר

למעלה מ-120 לאחר שנכתבה, זוכה יצירת המופת של הנריק איבסן "האישה מן הים" לביצוע מרענן ומהודק בביצועם של תלמידי שנה ג' בסטודיו למשחק של יורם לוישטיין. 

כמו בהפקות קודמות ("הנאהבים והנעימים" של בשביס זינגר, או "תרז ראקן" של אמיל זולא) בוחר הסטודיו להעלות יצירה קלאסית שנחשבה בתקופתה לשנויה במחלוקת ועוסקת בשאלות של מוסר, תשוקה וזהות, שאלות אשר הופכות את המחזה לעל-זמני.

אלידה, "האישה מן הים", עזבה את בית אביה השוכן על חוף הים ועברה להתגורר הרחק בלב היבשה, בביתו של דוקטור ואנגל, בעלה המבוגר. שש שנים היא חולקת איתו קורת גג משותפת במהלכן היא מוצאת עצמה לכודה בנישואים נטולי אהבה, מתפקדת כאם ואישה "מחליפה" לאשתו הקודמת של ואנגל, שנפטרה בגיל צעיר. ה"פחד" המתעורר בשנים האחרונות באלידה הוא סממן של סוד אפל המאיים על שפיותה: איש זר שאיתו התארסה בעבר, חוזר אליה ממעמקי הים ומעמיד אותה בפני ההכרעה של חייה: האם תבחר להישאר נאמנה לנישואיה הדועכים במרומי הפיורד הנורבגי, או שמא תצא למסע ללב ים אל העתיד הלא נודע?"האישה מן הים" (צילום: רדי רובינשטיין)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>