1. במה
  2. אופרה

כרמן במצדה

פרטים

ז'אנר: הצגות, אופרה מחיר: 500-1,300 שקלים. לרכישת כרטיסים: www.opera-masada.com או בבימות בטלפון *6226. רכישת חבילות נופש הכוללות כרטיסים ב"ארקיע" בטלפון *5758 בימוי: ג'נקרלו דל מונקו שחקנים: אניטה רחוולישווילי, מרקו ברטי, מריה אגרסטה מחזאי: ביזה עיצוב תלבושות: חסוס רואיז עיצוב תפאורה: ויליאם אורלנדי תאורה: אבי-יונה בואנו (במבי)

אחרי נבוקו ואאידה במצדה, נמשכת המסורת החדשה ובעונה הבאה תועלה הפקת הענק של כרמן במצדה מאת ביזה - למרגלות המצדה על רקע הנוף המרהיב. על ההפקה ינצח דניאל אורן ויביים ג'נקרלו דל מונקו.

האופרה תציג על רקע נופו של אתר המצדה. התפאורה תיבנה כזירה ענקית בסגנון המערב הפרוע עם מאות משתתפים, זמרים, נגנים, מקהלות, רקדנים ובתוכם רקדני פלמנקו מספרד. את האווירה ישלימו כרכרות, סוסים, חמורים, כבשים ואפילו מסילת רכבת. בנוסף, יוצבו שני מסכים גדולים בצידי הבמה עליהם יוקרנו במהלך האופרה צילומי תקריב של הסולנים על הבמה, לנוחות האנשים שיושבים ביציע.בהפקת כרמן במצדה ישתתפו תזמורת האופרה-התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, מקהלת האופרה הישראלית  בניצוח של ישי שטקלר, מקהלת הנערות אנקור, בניצוחה של דפנה בן יוחנן, זמרי  המקהלה הפילהרמונית תל אביב.האופרה היא חלק מהפקת פסטיבל אופרה במצדה.

כך זה נראה ב-2010. נבוקו במצדה (צילום: יוסי צבקר)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>