1. במה
  2. הופעות מחול

הפרוייקט

פרטים

ז'אנר: מחול, מחול מודרני מחיר: 199/149/99 שקלים. 25% הנחה למנויי סדרת מחול במשכן שחקנים: תמר סון, תמר סנדלר, שרון וזאנה, אוריין יוחנן, עמרי אלבו, נעה כהן, נעמה תמיר, מוריאל דבי, אילן קב, דור ממליה, עמית מרסינו

הפרוייקט - מחול עכשווי רפרטוארי, מיזם משותף של האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל יעלה ערב ובו שתי יצירות של הכוריאוגרף הבינלאומי ויליאם פורסיית' ובכורה עולמית של הכוריאוגרף הישראלי עידן שרעבי.

בתכנית העונה, תוצג בבכורה ישראלית "Double/Single" עבודתו של הכוריאוגרף הבינלאומי ויליאם פורסיית' שהיא חלק מעבודתו של פורסיית' "KamerKamer" המתרחשת בבית מלון לצלילי מוסיקה של באך. עבודותיו של פורסיית' לאורך השנים, בוצעו בין היתר על ידי להקת הבלט של ניו יורק, להקת הבלט של סן פרנסיסקו, הבלט הלאומי של קנדה, הבלט המלכותי של לונדון, רקדני בית האופרה של פריז, בלט הבולשויי, ועוד.הפרוייקט (צילום: תמי וייס)

בחלקו השני של הערב תוצג בבכורה עולמית יצירה חדשה של הכוריאוגרף הישראלי עידן שרעבי שגם יופיע כרקדן בחלקו הראשון של הערב. שרעבי, יוצר עצמאי, שיתף פעולה בעבר עם כוריאוגרפים מוערכים כגון: ירי קליאן, אוהד נהרין, שרון אייל, פול טיילור, מארקו גקה ועוד רבים אחרים. יצירתו החדשה תועלה בערב זה בבכורה עולמית ועוסקת ביחסים בינינו לבין עצמנו בחיי היום יום, תוך השענות על כתביו של הפסיכו אנליסט זיגמונד פרויד המנסים לגשר בין הפנטזיה, המיניות והיצירה שבאדם.העבודה על "הפרוייקט" החלה לפני כשנתיים  כאשר מתוך 260 רקדנים ישראלים שהגיעו לאודישנים, נבחרו 13 רקדנים ורקדניות ובשנה שעברה הם הופיעו עם יצירות של כוריאוגרפים בינלאומיים וזכו להצלחה רבה בארץ ואף הוזמנו להופיע בקרואטיה.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>