שמח בעיר: אירועי אוקטובר ברמת-גן

צוחקים עם חנוך דאום, צופים בהצגות ילדים, חוזים בתערוכה מרשימה וחוגגים במוצאי שמחת תורה - כל האירועים השווים שקורים החודש בעיר

חנוך דאום מחזיק קאפקייק
אוכל ת'ראש בקטע טוב. חנוך דאום צילום: אוהד רומנו

כמיטב המסורת, גם בחודש אוקטובר תציע העיר רמת-גן שלל אטרקציות מגוונות שיעניקו זמן איכות תרבותי לכולם, בלי לכתת רגליים עד לתל אביב (שלא לדבר על חניה). ומה בתפריט? ערבי צחוק עם חנוך דאום ושחר חסון, הרקדות ברחבי העיר, תערוכות מסקרנות במוזיאון האדם והחי ושובו של שבוע הספר העברי. אלו הם האירועים שיגרמו לכם לחייך לאורך כל חודש יוני. 

» איפה מבלים ברמת גן? - לכל הפרטים
» 
ארוחת הבוקר הטובות ברמת גן
» פינות חמד נסתרות ברמת גן
» ברים מומלצים ברמת גן
» הסושיות הכי שוות ברמת-גן
» האם זו השכונה הכי שווה ברמת-גן?

תערוכה: מגוון המינים - עמוס רוג'ר

תערוכת יחיד של עמוס רוג'ר המתקיימת במוזיאון האדם והחי ועוסקת במחאה באמצעות גישה חדשנית לציור שהוא גם תלת ממדי, עמוס מציג ניסיון חדש להצגת העולם. בציור על לוחות דיקט וחלקי ריהוט מושלכים ללא דורש, שאסף מהרחוב ועל ידי שימוש חוזר, עמוס מביע את דעתו ואת דאגתו העמוקה למה שקורה למגוון המינים. עמוס רוג'ר הוא בוגר המחלקה לאמנות בבצלאל ובעל תעודת הוראת אמנות מהמדרשה בבית ברל.
» מגוון המינים - כל הפרטים ושעות הפעילות

מגוון המינים - עמוס רוג'ר - תערוכה
ניסיון חדש להצגת העולם. מגוון המינים צילום: יח"צ

הצגת ילדים: חגיגה בחווה - בתיאטרון היהלום

"חגיגה בחווה" היא הצגת ילדים מוזיקלית שמספרת על קרוקודייל גיא, שמחפש לפילפילון שהציל באפריקה בית חם. במסגרת החיפושים, הוא מוצא חווה חקלאית שמנהלת שרון שחל ביד רמה, אך אין בה חיות. גיא מכיר לשרון תרנגול, כלב, חתול, ברווזה ופר מדבר ועצבני, וכך שרון לומדת לאהוב את בעלי החיים. המופע יכלול שירים מוכרים כמו לדוד משה הייתה חווה, רוץ בן סוסי, פילפילון ועוד.
» חגיגה בחווה - לוח מופעים

הקפות שניות ברמת גן - סוכות 2017

במוצאי שמחת תורה, יתקיימו הקפות שניות בשלושה מוקדים בעיר: בכיכר רמב"ם (אורדע), רמת עמידר, ושכונת הראשונים. האירוע יתקיים במעמד ראש העיר, ישראל זינגר. עם סיום קריאת המחזור השנתי של קריאת התורה והתחלת הקריאה מחדש, יחלו התהלוכות החגיגיות עם ספרי תורה ודגלים. 
» הקפות שניות ברמת גן - כל הפרטים

הקפות שניות, רמת גן, סוכות
חגיגה בשלושה לוקיישנים שונים. הקפות שניות ברמת-גן צילום: יח"צ

חנוך דאום אוכל ת'ראש בתיאטרון היהלום

מופע סטנד אפ של חנוך דאום, במסגרתו הוא מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה. בהופעה חשופה וגלויה על הדבר המשונה הזה שקרוי החיים, הוא מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות (רמז: הוא לא מצליח).
» חנוך דאום אוכל ת'ראש - לוח מופעים

הצגה: "שירות לקוחות" בבית צבי

קומדיה המביאה את סיפורו של צוות 13 בשירות הלקוחות של חברת "אפסיפון" הנמצא תמיד כדי לתת מענה. יום בהיר אחד מודיעים להם שבשל התייעלות החברה תקוצץ משכורתם לאלתר. חברי הצוות מחליטים לא לשתוק ולעשות מעשה. וכך מוקד שירות הלקוחות ביום הופך למוקד שיחות ארוטיות בלילה. מתחת לרדאר של חברת "אפסיפון" מתכנס צוות 13 לילה לילה ומספק ללקוחותיהם את מאווייהם האסורים והפנטזיות הפרועות, בזמן שחברי הצוות מתמודדים כל אחד עם שדיו האפלים.
» שירות לקוחות - לוח הופעות מלא

שירות לקוחות
מרד לגיטימי. מתוך ההצגה "שירות לקוחות" צילום: Yossi Zwecker(c)

הצגת ילדים: המסעדה של מיקי

"המסעדה של מיקי" היא הצגה חדשה של כוכבת הילדים מיקי מוכתר, המבוססת על הסדרה בת אותו שם. אל המסעדה של מיקי וסבא נתי מגיע מבקר המסעדות. ברוריה, בעלת המזנון ממול, מנסה לחבל בעזרת מזימות ולגרום לסגירת המסעדה של מיקי וסבא נתי. האם היא תצליח במשימה שלה? מה יעשו מיקי וסבא נתי? ומה יגיד מבקר המסעדות?
» המסעדה של מיקי - כל הפרטים ושעות ההופעות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>