1. לילה
  2. ברים

אותנטיות במיטבה

בדאבלין הרצליה תוכלו לבחור בין 70בירות ו-300 סוגי אלכוהול ולהנות מאווירה אירית אמיתית. כתבה ראשונה בפרויקט הברים

הדאבלין אינו פאב בנוסח אירי. הדאבלין, גבירותיי ורבותי, הוא פאב אירי באופן מוחלט ובמלוא מובן המילה. כל מה שתראו כאן לא רק שעוצב באירלנד על ידי מעצבים אירים אלא גם בנוי מחומרי גלם שנכרתו ונחצבו במדינה על ידי פועלים מקומיים. על בניית המקום בארץ הופקדו אדריכלים מאירלנד ואפילו הבחורות שניקו את משטחי העץ עם הלשון, שבוע לפני פתיחת המקום, מכירות מישהו שהיה פעם באירלנד. אז מה זה אותנטי? אותנטי זה בשנקר 4, הרצליה פיתוח. 

האוכל בדאבלין טוב יותר מכל מקום שתוכלו למצוא בעיר המקורית. תוכלו להתלבט בין צלעות חזיר בברביקיו (85 ₪), שניצלונים בבצק בירה(38 ₪), קלמארי (47 ש"ח) ועוד שלל מנות שמקשות על הבחירה. כדי לעזור להשתחרר ולפנות את הדרך בגרון מציעות האנציקלופדיות המהלכות (להלן "מלצרים") 70 (!) סוגי בירה שונים, 14 מהם מהחבית. חביות הבירה מאוכסנות בחדרון קירור מיוחד שלטענת אחד הברמנים מסייע למזיגה המושלמת. מבחינתי המזיגה המושלמת היא ישירות מהברז אל תוך הפה שלי כך שאני לא ממש מבין איך חדרון הקירור סייע לי בכך. (צילומים: דניאל צ'צ'יק)

לא בא לכם על בירה? בדאבלין יש מבחר של 300 סוגים של אלכוהול, חלקם הגדול וויסקי מגבעות ועמקים שונים ומשונים בארצות הפריפריה בממלכה המאוחדת. אתם יכולים להשתעשע בלשאול את המלצר שלכם על וויסקי 12 מעושן עם ניחוח אפרסקים ותסיסה אקסטרמפקולרית. הוא לא ימצמץ, אני מבטיח.

למרות האותנטיות שעוטפת אותך בכל מקום, בקעה ריקי גל מהרמקולים בשירים על זיונים וקוקואין. פירשתי זאת ככניעה לסטנדרד המחייב ליין של מוזיקה עברית בימי ראשון. כנראה שבאירלנד לא מקשיבים ל-Lord of the Dance כל יום ועושים תנועות מגוחכות מהברך ומטה. אז מוזיקה עברית בניחוח שנות ה-80 זה ביום ראשון (בנוהל) ובשאר ימי השבוע תוכלו למצוא גם מוזיקת עולם, R&B, פופ ולהיטים וגולת הכותרת – הופעות חיות. מי שבכל זאת רוצה קצת כינורות וחלילי גבעות, יכול להגיע כל יום מ-17:00 ועד 20:00, אז גם יוכל ליהנות מ-Happy Hour על כל הבירות מהחבית.

אז הדאבלין מספק בעיקר אווירה והוא בהחלט מקום טוב לאכול הרבה ולרדת על כמה בירות. מעבר לכך הוא די מתון. סיכויים גבוהים שלא תרקדו שם על שולחנות ולא תחליפו מתכונים לספגטי עם זרים בשירותים. מקסימום, אם יש לכם מזל, המארחת תושיב אתכם בשולחן גדול יחד עם חבורה של בני/בנות המין השני ותוכלו לנהל שיחה על ערבות אירלנד הרחבות. משם לסקס הדרך כבר סלולה.חשבון, בבקשה:אהבנו: שיש 14 בירות שונות מהחבית.פחות אהבנו: שאין גולדסטאר! מה אתם עושים צחוק?הסקת מסקנות: אם הסתכלתם יותר מ-40 שניות על תפריט האלכוהול, אתם תזמינו חצי טובורג.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>