1. לילה
  2. ברים

המולטי בר

הדאגלס הוא בר לא רגיל. 450 מ"ר של בר ענק, מוזיקה קיצבית וקהל איכותי. ביקור חובה לכל חובב אלכוהול. כתבה שנייה בפרויקט הברים

בין כל המקומות השבלונים לעייפה שקמים בכל יום וליל במתחם היוקרתי של הרצליה פיתוח, הדאגלס מתיימר לחדש ואף מצליח.לא בר או מגה בר אלא מולטי בר המשלב רחבת ריקודים מוגבהת, בר ענק עם עשרות מקומות ישיבה(81, אם לפחות בחורה אחת יושבת למישהו על הברכיים), שני חללים לאירועים פרטיים ומרפסת צפייה אפלולית, וכל זאת ב-450 מטרים רבועים (!) של לאונג'/פיק-אפ/דאנס בר שנותנים תחושת מרחב מבורכת לכל המבלים והמבלות. ציפינו כי את הגודל העצום ינסו בעלי המקום למלא בכל דרך, אך הנה ההפתעה הראשונה: הדאגלס מקפיד על אוכלוסיה איכותית יותר מכל מקום אחר ובכל זאת מצליח למלא את כל כסאות הבר וחלק גדול מרחבת הריקודים.

ברגע שנכנסים למקום (וכן, אני נכלל באוכלוסיה האיכותית) העיניים מתבייתות על עמדת הדי.ג'יי המוגבהת. שם, גבוה מעל כולם, מנצח המאסטרו על ענטוזי הבחורות ברחבה ועל תנודות הראש והרגליים של היושבים על הבר. המוזיקה שומרת על קצב מתמיד לפי רחשי הקהל, בין אם זה ליין המוזיקה העברית (חובה בכל בר שמכבד או לא מכבד את עצמו) או אם זה סתם ערב מיקסים של שירי 90`s פופולאריים. כך או כך, יש במקום וייב מוזיקלי טוב, כנראה תוצאה של אקוסטיקה מתוכננת היטב וסאונד מוקפד.

(צילומים: שי אדם)אז יש בר ענק, בו אפשר לשבת בדייט או עם כמה חברים ולשתות בהנחיית צוות בר מסור. יש רחבת ריקודים גדולה יחסית ששולחת זרועות ארוכות לכל אורך המקום. יש גם במה מקצועית שעומדת מוכנה ומזמינה הופעות חיות של כל אמן שיהיה אמיץ דיו להופיע בפיק-אפ בר בהרצליה פיתוח. אבל גולת הכותרת היא ללא צל של ספק חדרי האירועים הפרטיים. שני החדרים במקום, העליון והתחתון,  מאכלסים 20 ו- 40 איש בהתאמה ועוצבו על ידי אדריכלי OCD שעשו עבודה מבריקה. החדר התחתון והמפואר מספק שליטה מלאה על מיזוג האוויר, עוצמת התאורה והמוזיקה ומאפשר גישה פרטית ובלעדית לבר המרכזי של הדאגלס, שכולל, לא פחות, מ-200 בקבוקי אלכוהול תלויים. תודו שזה רעיון גדול. לחדר הפרטי שמעל אין אותו לוקסוס אך מצד שני הוא קרוב יותר לשירותים. תעשו את השיקולים שלכם.

ואיך האלכוהול?

Let’s face it, מתחם כמו הרצליה פיתוח הוא די הומוגני בהגשת האלכוהול. אף אחד לא מחסיר  בקבוק. בכל זאת ניתן להבחין שאיזור הוויסקי על מדפי הבר בדאגלס צפוף בצורה מרשימה (המחירים הבסיסיים מתחילים ב- 29 ₪ לגרנטס ומשם זה עולה). כשנתנו לאחד הברמנים להחליט בשבילנו איזה שוט נוריד הפעם, דווקא קיבלנו וודקה. מעניין למי הם שומרים את כל הוויסקי. (לידיעתכם, הויברובה מוצעת במחיר יחסית טוב של 27 ₪ למנה. סטולי ב- 28. קוקטיילים נעים בין 42 ל- 46 ₪).

הדאגלס הוא ביקור חובה לכל מי שמגיע לאזור, במיוחד אם כבר סבלתם את הפקק הארור בצומת הסירה. חשבון, בבקשה:אהבנו: את חדר האירועים הפרטי, שעושה חשק להתחתן רק כדי לחגוג בו מסיבת רווקים.פחות אהבנו: שצריך באמת להתחתן בסוף, למרות שאף פעם לא מאוחר לבטל.הסקת מסקנות: שכנענו את החברים הקרובים לכם ותחסכו לעצמכם כאב ראש מיותר.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>