1. לילה
  2. ברים

בוגארט, עלק

הברמן שווה, הברמנית כוסית, כיפת השמיים מאווררת והמוזיקה לא רעה. רק חבל שהמלצרית לא מצליחה  לזכור איזה בירות יש מהחבית

נדמה שהדבר הראשון שעשו מי שפתחו את הבוגארט באזור התעשיה של כפר סבא, היה לצייד אותו בברמנית כוסית וברמן שווה. הבעיה שלא בטוח שהם חשבו הרבה מעבר לזה. תפריט הלילה, למשל, לא כלל משקאות. "חכי, אני ארשום לך על דף איזה בירות יש ואביא לך לבחור", אמרה המלצרית. ביקשתי שתדקלם מה יש. היא הודתה שהיא לא זוכרת. התברר שיש היינקין וגולדסטאר, אך אני בוודאות ראיתי עוד ברז. אחר כך התברר שזו בירה ישראלית חדשה העונה לשם דאנסינג קאמל. הזמנו גולדסטאר בכוס (21 שקלים לחצי) ובבקבוק (19 שקלים) עם פיג'לינג סאוור ונאצ'וס. את שני האחרונים, הסתבר אחרי כמה דקות, שאין. אז הזמנו הומפרייז (19 שקלים) ומידורי סאוור (32 שקלים) שהיו איכותיים. החלטנו להיות סלחניים כשהבנו שהמלצרית היתה באמת חמודה.

הישיבה ברחבי הדאנס בר היא תחת כיפת השמיים, פלוס רציני בהתחשב בלילות המהבילים שעומדים להגיע אלינו. על מסך גדול מעל הבר שודר ערוץ TCM, שבפלייליסט שלו תמצאו רבים מסרטיו של השחקן הבלתי נשכח האמפרי בוגארט, שעל שמו נקרא המקום. מאוחר יותר באותו הערב, כנראה שהבינו האחראים שלמרות הגימיק, בסופו של דבר ערוץ FTV מהפנט יותר, בעיקר כשבוקעת ממנו תצוגת הלבשה תחתונה לנשים.

בוגארט לא גדול במיוחד ולא מלא במיוחד, בעיקר יחסית לליל שבת, והתחלופה בו גבוהה. מספר אנשים רקדו ברחבה לצלילי מוזיקה חזקה מדי לטעמי עד שהיא הופרעה לפתע על ידי הדי.ג'יי: "ערב טוב בוגאאאארט", הוא שאג כאילו הוא מתקלט באולם של 2,000 איש לפחות. למרות צעקותיו, המוזיקה היתה טובה ובילינו את רוב הלילה על הרחבה. סבלנותנו פקעה כשחיכינו דקות ארוכות לקבלת החשבון. בסופו של דבר ניגשתי לקופה בעצמי והמלצרית הבטיחה שעוד רגע תגיע אלינו עם העודף. זמן זה אמנם עניין יחסי ולמרות שמלצריתנו התחלקה בשישה שולחנות עם מלצרית נוספת, התנהלותה היתה איטית ומסורבלת ולקח לה זמן רב מדי עד שהיא חזרה אלינו.

הבוגארט יכול להוות מוקד משיכה מעניין לימי הקיץ, מפני שהוא מציע מוזיקה טובה, קהל מגוון ואווירה בלתי מחייבת. אולי כשהבוגארט יעבור את משבר ההתחלה הוא גם ישדר קצת יותר רצינות בכל הנוגע לטיפול בלקוחותיו, כי בינתיים הוא לוקה בתחום הזה ומשדר חפיפניקיות וחוסר מקצועיות. חבל, אם כי בר תיקון.

חמרמורתחניה: בשפעמהחבית: היינקין, גולדסטאר, דנסינג קאמלחופשי על הבר: איןשעות שמחות: מ-3:00 עד 6:00 בבוקר, 1+1 על כל הברמהרמקולים: מעורב עם הרבה אולדיזגיל מעבר: 23סלקציה: לא רצינית

עוד באתרמי שולט ביפו?אלטון ג'ון נלחם באיידסליאור אשכנזי יאלף את מיה דגן

יש לנו עיצוב חדש! היכנסו ותראו

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>