1. לילה
  2. ברים

קודם אוכלים, אחר כך שותים

פאב ההסל'ס בחיפה מציע בירה קרה אבל מצטיין דווקא בנשנושים שליד. נראה אתכם קמים מהכיסא אחרי צ'יפס חריף, חטיפי גבינת עיזים ושיפודי גבינת חלומי

השבוע החלטנו ללכת לכיוון אחר ולא להתרחק מהבית (שלנו לפחות) וגם ליהנות ממקום שונה (בכל זאת, כמה כבר אפשר ללכת למסעדות כל הזמן?). בקיצור, היינו צריכים לשבור שגרה ולהגיע ללוקיישן אחר, וכך הגענו לפאב ההסל'ס ובפעם הראשונה במטרה אמיתית של קודם כל לאכול.

אז למי שלא מכיר את המקום, ההסל'ס נמצא במרכז זיו, גודלו בינוני, והוא כבר הספיק לצבור לעצמו ותק לא קטן באזורנו. התפריט מגוון וכולל גם מנות עסקיות (ראשון עד שישי, מ-12:00 ועד 18:00) שלא יצא לנו לבדוק את כדאיותן, בגלל התזמון המאוחר. ובכל זאת החלטנו שנאכל, הרי למרות הכל באנו במצב רוח אמיתי ורציני לנשנושים כבדים ולא לארוחה של ממש והתנפלנו עליהם ללא התרעה מוקדמת.

המנות הנבחרות היו צ'יפס חריף (27 ₪ למנה גדולה), מנה ממש ענקית של צ'יפסים עבים, חריפים ובעיקר טעימים. לצד הצ'יפס המשכנו עם שיפודי גבינת חלומי (29 ש"ח), 7-8 שיפודי גבינה עם עגבניות שרי על מצע של עלי בייבי, מה שהפך את המנה לגדולה ויחד עם טעמה הטוב של הגבינה היה פשוט כיף. איתה העמסנו גם חטיפי גבינת עיזים (46 ש"ח), שוב מנה מכובדת מאוד בגודלה, ובה כדורי גבינה מצופים בפירורי לחם פלוס ירקות מוכנים באמנות וברגישות יוצאת דופן.

כתוספת של פחמימות (אחרי הכל זה בדיוק מה שחסר לנו) קפצנו על לחם שום ביתי (17 ש"ח) שהגיע בגודל של פיצה אישית והיה טעים עד מאוד. לצערנו הרב, עקב כל מה שהעמסנו (ותביאו בחשבון שלקחנו כחצי מהמנות הביתה להמשך נשנוש), בפעם הראשונה נאלצנו להכיר בעובדה שלא נוכל עוד להמשיך לבדוק גם את הקינוחים של המקום. אז עימכם הסליחה.

כמובן בכל העסק הזה היתה מעורבת גם בירה, כמו שצריך. נציין כי מחירי הבירות נעים בין 19-20 ש"ח לשליש ו-24-25 ש"ח לחצי ואם אתם באמת מתעקשים, באופן אישי, נהנתי מכמה כוסות גינס, שכמו תמיד היו דבר מהנה כשלעצמו. אז לסיכום, גם אם אתם לא גרים באזור ובא לכם לנסות פאב שאת האוכל שלו אתם לא מכירים (אבל את השתייה דווקא כן), אז שימו פעמיכם לכיוון מרכז זיו, ואל תשכחו להעמיס איתכם מישהו שלא שותה.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>