1. לילה
  2. ברים

חדר המזמוזים של הקיבוצניקית

ל"קיבוצניקית", בר ברמת הכובש, אפשר לבוא בקרוקס וחולצה צבאית קרועה ולקבל (לפעמים) בירה חופשית בחצות. לחובבי הז'אנר בלבד

למרות גילי המופלג יחסית (22), מועדוני הקיבוצים תמיד היו אהובים עליי. בלי הפקקים של הרצליה פיתוח או תל אביב, בלי יותר מדי פוזה, וחסכון די גדול בכסף (בירה ב-9 שקלים לעומת עשרים ומשהו בפאב ממוצע בהרצליה פיתוח). אז כשמועדון ה"שומקום", שעכשיו נקרא הקיבוצניקית, החליט לעשות ליין של 22 פלוס, מיד נסענו לבדוק.

כשהגענו הבנו שמאז הפעם האחרונה שהיינו שם, שזה היה לפני כשנתיים, המקום השתנה במקצת. ריח גללי הפרות קידם אותנו עם הכניסה לקיבוץ, וכשהגענו, התור בכניסה לא היה ארוך במיוחד, בלשון המעטה, וביחס לשעה (חצות וחצי), העניין היה מעט תמוה. הבנות זכו לכניסה חינם ומלווינו הגברים נאלצו להיפרד מ-30 שקלים שכללו שתייה חופשית.

ברחבת הכניסה עמד בר גדול מול שולחנות וכסאות פלסטיק, שאוישו בחמישה אנשים ששתו בירה ועישנו סיגריות. הלבוש דמוי הפיג'מה גרם לי להניח שהם תושבי הקיבוץ, שהתעצלו לנסוע לעיר הגדולה. איך לומר את זה בעדינות, מי שמגיע לבוש בפיג'מה ודומיה למועדון לא בדיוק עושה לי את זה. הקרבה לבית לא מהווה תירוץ מבחינתי.

הרחבה בפנים היתה בתחילה כמעט ריקה, אך ככל שהמחוגים התקדמו לעבר הבוקר, המקום החל להתמלא. ניגשנו לבר והצטיידנו בוודקה רד בול (13 שקלים) ובירות שבשעה זו עדיין הוגשו חינם, למרבה השמחה. גודל הרחבה הזכיר שטח סלון בדירה ממוצעת. מבט מבחוץ גילה שמדובר בעצם במקלט שהוסב למועדון. תאורה משוכללת ובר מאובזר העלימו במעט את התחושה הזו.

על הספות בפנים ישבו אנשים נוספים ושמתי לב לחדר חדש מרופד שטיחים וכריות, שעל פי הפעילות בפנים, אפשר היה להדביק לו את הכינוי "חדר מזמוזים". "הקיבוצניקית" הוא המקום הכי חסר פוזה שתמצאו באזור, ואל תגידו שזה כך בכל מסיבת קיבוצים. בתור בעלות ניסיון בתחום, אני יכולה להעיד על כך.

"הקיבוצניקית" הוא מקום שמעלה על נס חולצות צבא קרועות ונעלי קרוקס. בתור מי שרגילה להרצליה פיתוח, הפשטות הזאת היתה קצת יותר מדי בשבילי, אך בשביל מי שלא אוהב לשים על עצמו יותר מג'ינס וטישרט עם כפכפים מדובר בעסקת חבילה משתלמת. הכל נשאר פשוט, ולאוהבי הז'אנר זה יתאים בול.

השורה התחתונהחניה: חינם ובשפעמהחבית: קרלבסרג, טובורגשעות שוות: לעתים מוכרזות בין חצות לאחת לפנות בוקר - תדלוק בירה אחת בחינםמהרמקולים: מעורבגיל מעבר: 22המסננת: בקטנה

לביקורות ברים נוספותעוד באתר:זיון מזדמן כמשחק מפלצתיגם עכברים משמינים מלחץאת דף הבית החדש שלנו כבר ראיתם?

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>