1. לילה
  2. ברים

הזונה, היא שמה לי רגל

עיתונאי ספורט, ערסים מחולון ובחורות מהריף ראף הם רק חלק מהקרחנה שהולכת במינוס אחד מדי יום רביעי, והכל לצלילי קישקשתא, לא פחות

זונת הפרסום מעוניינת למנף את תשוקתה הבלתי ניתנת לריסון לעוד ועוד תשומת לב ציבורית. ניסיתי לדבר על לבה. "חיי התהילה אינם קלים הם", הטעמתי, "הערצת ההמון המשולהב אינה משולה לאהבת אמת. אש התהילה שורפת אותך צעירה וטמירה, ובסיימה לכלותך זונחת אותך בשולי הדרך כגוש פחם אפור ומקומט". הזונה סירבה להסכין: "אני רוצה אינטרנט! אני רוצה לייט-נייט! שנותי הטובות מתבזבזות!", שרקה מבין שיניה הצהובות. יצאנו, אם כן, בסערת ליל רביעי שעבר אל אזור דרום נחלת בנימין השומם בחיפוש אחר מקום הולם לליבון הבעיות השונות.

כיוון שזונת הפרסום תרה, לילות כימים, אחר מיני עניינים שעשויים לקדם אותה בדרכה למטרתה הנכספת, היא מגיעה לפינות חבויות בעיר בעלות ערך טראשי שאין לפקפק בו: בליל רביעי מתקיימים ערבי מוזיקה ישראלית במגה-בר הקרוי 1-, כלומר מינוס אחד, בשל מיקומו בקומת מרתף המעוצבת כחניון מכוניות, ואולי גם על שום ציונו האפשרי בסולם הטעם הטוב, מאחד עד עשר. רצוי לדייק במושג מוזיקה ישראלית: הכוונה במקרה זה היא לנעימות הפתיחה של "קישקשתא" ו"כמו צועני", מנוגנות על ידי די ג'יי נהדר בחולצה של מנצ'סטר יונייטד.

כבר ראיתי אנרכיסטים חובבי דת' מטאל האוספים בקדחתנות פיסות נוסטלגיה מסוג זה ומעבירים עליהן לילות של שחוק ודמע, אך הזונה גרסה שבערבי רביעי במינוס אחד מתרחש דבר מה מהותי יותר: למשמע הצלילים האהובים, הקהל - תמהיל של עיתונאי ספורט, ערסים מחולון ובחורות שכמו יצאו מהריף ראף השכן - רוקד בטירוף חושים שאין שני לו. הועלתה התזה שמא מדובר במעין הדמיה של חתונה ישראלית, מסיבה, כידוע, שאלף די.ג'ייז עם שמות דביליים מגרמניה לא יצליחו להרים, ובכל מקרה עדות חיה לכיסי התנגדות עירוניים לניכור המשתלט על כל חלקה טובה. הדי.ג'יי (יהונתן כהן מערוץ הספורט) לא התעצל ואף בירך במיקרופון על אומץ לבם של המבקרים (שממש לא היו מעטים) לסור למסיבתו בערב סגרירי שכזה. זה חימם את הלב.

אם הדי.ג'יי יצא כוכב, הרי שהברמן ששירת אותנו יצא שביט האלי. לא רק שאת הוודקה סאוור 38 שקלים) של הזונה הוא הכין בזריזות שטנית, לא רק שאיכשהו הספיק להרים את בקבוק הסטלה (24 שקלים) הריק שלי בשביל לתת מיד אחד נוסף (צריך בר הרבה פחות מלא בשביל ברמן הרבה פחות מתפקד); ולא רק שהיה שרמנטי וחביב, אלא שבין כל אלו הספיק לנגן (יפה!) על דרבוקה ששלף מאיפשהו, להצית באש את אחד המקררים בעזרת בקבוקון ספירט(!!), לכבות את הספקטקל בידו החשופה(!!!) שאז נאחזה בעצמה בלהבות(!!!!!) לעשות "אההה!" ולכבות את היד ב"פו" גדול. בפזמון השיר "יא ליל, יא ליל, בבוקר ובליל", הוריד הדי.ג'יי את הווליום באחת ואילו הקהל והברמן פצחו בקול שירה גדול: "אני שונא בית"ר, אני אוהד את הפועל!", כשבהמשך הם מפרטים בדבר פעולה משותפת שעורכים יחד אוחנה ו"מאיר, מאיר פניג'ל!". בשלב זה אפילו הזונה הבינה איזו מסירות נדרשת בשביל להיות ראוי לחיי הכוכבות, ולכן מעל שורות אלה אני מבקש לנחמה: בשבילי הכוכבת זו את.

השורה התחתונהמיקום: נחלת בנימין 52, ת"אעיצוב: 15 שקל לשעהגישה: פנטסטית, שלא לדבר על הדרבוקהסקס אפיל: חתונה ישראליתמצב רוח: הקץ לניכור העירוניחומר אנושי: עיתונאי ספורט ופרחות בארון מהריף ראףפלייליסט: תביאו להופעה את יגאל בשןדרינק: וודקה סאוור, 38 שקליםליד הדרינק: מקררים בועריםטיפ: לא לאוהדי בית"רשורה תחתונה: לא ייאמן

 

 

 

 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>