1. לילה
  2. כתבות

אופנת לילה: נורוויק

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה. והפעם: מסיבת BDSM בנורוויק

המקום: נורוויק, בימים כתיקונם - מועדון גייז ביד חרוצים.העת: השעות הקטנות שבין חמישי לשישי, כשרוב הבליינים כבר שוכנים מתחת לפוך. האירוע: תוך כדי ניסיון למצוא בית חלופי לדאנג'ן, שנסגר אך לא מזמן, פורקים חובבי ה-BDSM את מתחיהם במקומות משתנים.  הפעם הם היו שם. ההתרחשות: חלק מפוקדי המקום משמשים הן כבליינים והן כפרפורמרים. על הבמה וסביבה מנסים אלו להידמות עד כמה שניתן לסרטים המוקרנים על הקיר שלצידם. היתר – בוהים במתרחש מן הבר. הבליינים: מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: גותיים וחנונים במסווה. מרבית הנוכחים היוו עד לא מזמן את הגרעין הקשה של המרתף. כעת, עם סגירתו, הם אומרים. אלו שיכולים בלי זה נטשו את אירועי הסצינה, חלק התפזרו אל ליינים קרובים ואת האירוע הנוכחי פקדו רק המכורים. משפטי הפתיחה הנפוצים: גם לך קשה בלי הדאנג'ן? מה הניק שלך? את שולטת או נשלטת? סולדאד, 26, "חולצה בלי מחשוף תקשה עלי פיזית"בסולדד צפיתי מתלבשת (אם ניתן לקרוא לזה כך) בתחילת הערב, מבעד לדלת בעלת חלון רחב. למקום היא הגיעה במכנסיים דמויי עור נחש ומעיל מפרווה סינטטית, שאת שניהם הכינה בעצמה. "כל חולצה שהמחשוף שלה לא ממש עמוק תחנוק אותי", מסבירה סולדאד את המניעים הבריאותיים לסגנון הלבוש שלה. "זה עניין פיזי, חולצה שאין לה מחשוף תמשוך את כל הגוף שלי קדימה", היא ממשיכה "זה פשוט הכי נוח. זה לא כבד או מגביל. הציצי יכול לקפוץ למעלה כמה שהוא רוצה ושום דבר לא חונק אותו". סאבמיסיב, 34, "ביום-יום אני לובש חולצות מכופתרות"בתלבושת כשרה למהדרין היה תלוי סאבמיסיב לכל אורך הערב באחרים. דבריו נשמעים בקושי גם בחדרון השקט שבו הצטלם, מתחת למעטה הוויניל הצמוד קשה לבטא הברות כראוי. "שדה הראייה מוגבל", הוא מודה, "אבל זה כל הרעיון של הביגוד – להגביל.  ביום יום אני מתלבש באופן שונה לחלוטין, בעיקר חולצות מכופתרות".

ליידי רד, 27, "סאדו זה טכני"בעודה מוליכה את סאבמיסיב בשלשלת לכל מקום, ובכפיפה אחת דואגת להרוות את צמאונו בקוקטייל בהיר ולהקל על כאביו מן הצבתות שאחזו בגופו, פורשת ליידי רד, שהייתה לדבריה מלכת הבית של הדאנג'ן, את מעלליה: "הופעות נותנות לי אנרגיה, וחומר לשירים שאני כותבת. זו אומנות", היא פוסקת נחרצות. "כל הופעה מורכבת ממספר אלמנטים. יש את ה"שואו", שבו צריך לגוון כל הזמן, ויש את קטעי הסאדו שהם מאוד טכניים: שעווה, מצבטים, הלקאות.. זה חוזר על עצמו".

קייט, 22 "לשחור יש הרבה וריאציות"על כסאות הבר הגבוהים ישבה קייט כפאם פאטאל האחרונה. בולטת מיתר הבנות במראה קלאסי ומפתה, מחזיקה את הסיגריה כאילו יש בידה פומית ונושפת ממנו ככוכבת הוליוודית בשנות ה-40. "בדרך כלל אני לובשת שחור", היא מספרת. "זה לא משעמם אותי בכלל, יש כל כך הרבה וריאציות. חוץ מזה שאין צבע יותר סקסי ממנו".

(צילומים: יעל סלומה)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>