1. לילה
  2. כתבות

אופנת לילה: ג'י ספוט

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה, והפעם: מסיבת היפ הופ בג'י ספוט

המקום: מועדון הג'י ספוט

העת: שישי בלילה, שבוע אחרי תקרית הדריסה של שחקן מכבי תל אביב, וויל ביינום, הלכנו לבדוק איך המרגש במקום שניפק בימים האחרונים לא מעט כותרות.

האוכלוסייה: צבעונית. אך בניגוד למגוון צבעי העור, הלבוש שמר על פרופיל אחיד. קוד לבוש קפדני מזה ששרר בג'י ספוט איננו קיים באף אחד ממקומות הבילוי בעיר הגדולה. אומנם לא תיוותרו מחוץ לפתח המקום בסלקציה, אך בהחלט תחושו שלא בנוח אם לא הכנתם מראש מכנסי באגיז וכובע מצחייה המוטה בנונשלנטיות על הצד.

החלוקה המגדרית של הקוד ברורה: בעוד מנטרת הלבוש הגברי גורסת "רחב וגדול", הלבוש הנשי, תדע כל צופת קליפים מתחילה, מבוסס על טהרת ה-"צמוד וקטן".

הרעיון: שילוב של מוסיקת היפ הופ מהניינטיז ומהתקופה האחרונה לכדי בליל מהיר של מעברים בין שירים. הבנים מפנימים פוזה של גנגסטרים לבנים, הבנות מפעילות ישבן עסיסי שנע במהירות מסחררת, והבליינים חשים שכאן כמעט ניו יורק.

ניראל, 26 "לא היה טוב כשהייתי עושה אפצ'י"

שניות ספורות לאחר שהגעתי למקום הבחנתי בניראל, שנראה כחיקוי לא רע בכלל (ואפילו די טוב) של האגדה המהלכת 2-pac. "כל הזמן אומרים לי שאני דומה לו", אומר ניראל. "בשבילי זו מחמאה גדולה". "הוא מביא לי השראה: נגיד הסרט שאני לובש", הוסיף "ופעם היה לי גם עגיל באף, אבל זה לא היה טוב כשהייתי עושה אפצ'י".

חן, 19 "אני לא מרגישה בנוח להתלבש ככה"

דקות ספורות לאחר שהצטלמה, עלתה חן לבמה מוגבהת במיוחד לענטז בפני לא מעט גברברים בוחנים ומריירים מן הבר, או בקיצור- להלהיט את האווירה. בתנועות שנלמדו היטב מקליפים שלרוב מלווים במכונית אדומה בעלת גג נפתח, היא יישמה את צעדי הריקוד ותנועות הישבן הנחוצות בדייקנות מפליאה. "ביום יום אני לבושה רגיל: לפעמים ספורטיבי לפעמים אלגנטי. היום אני לבושה כמו רקדנית", הסבירה. "אני נהנית ממה שאני עושה, ואני רוקדת כאן כבר מגיל 17, אבל אני לא מרגישה בנוח להתלבש ככה".

הילה, 20, "אופנתי אבל שונה""אני מתלבשת אופנתי אבל שונה. לא משהו שבנות בארץ יבינו, לדעתי", מספרת הילה. "למשל, החולצה הזו, זה זהב וזה בוהק, ובארץ לא יבינו מה יפה בזה. את ההשראה ללבוש שלי כמובן שלא קיבלתי בישראל, אלא בארה"ב, מביונסה". מתחת לג'ינס קשה לשים לב לגובה העקבים המתלווים לנעלי הסינדרלה של הילה. כאשר ירדה במדרגות, ניתן היה להבחין בסנטימטרים הלא מעטים שהוסיפה לעצמה. "ביום יום אני לא לובשת נצנצים ובגדים מוזהבים, אלא ג'ינס פשוט", אמרה. "אבל תמיד עם עקבים".

עמנואל,  24  "קלאמרי, שרימפס, פסטה, סלט"."אני אוהב את זה", הצביע עמנואל על בגדיו, כתשובה לשאלה מהו סגנון הלבוש המועדף עליו. "זה כל כך יפה", הוסיף במבטא כבד, שקשה היה לזהות שמדובר ביוצא אל-איי הזוהרת. ומה אתה עושה בארץ הקודש? שאלתי. "אני מכין קלאמרי, שרימפס, פסטה, סלט".

רועי, 27 "לא למדתי באף מקום".ברחבה המרווחת יותר הפגין רועי את שליטתו היוצאת מן הכלל בכל אחד ממפרקי גופו בנפרד. מדובר היה במחול איברים שאפילו מייקל ג'קסון שמוט האף היה מתקנא בו. "התחלתי לאהוב את המוזיקה מגיל 14", הא מספר. "ראיתי הרבה קליפים בהם כל הזמן רואים אנשים רוקדים, והצלחתי ללמוד דרך זה בעצמי. הרבה אנשים ניגשים לשאול אותי מאיפה למדתי, וזה נחמד כי לא למדתי באף מקום". (צילומים: יעל סלומה)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>