1. לילה
  2. כתבות

עכברי ברים: פאב העוגן

מעוצב בפשטות נעימה ואינטימית, פאב העוגן מציע אוכל טעים ואלכוהול במחירים סבירים, ויותר מהכל - אוירה נוחה ורגועה

אחד מזקני הבליינים בעיר הצטרף אלי ביום חמישי שעבר לפאב העוגן לשיחה נוקבת של סיכום השבוע. כשנכנסנו, בערך שעה אחר חצות, המלצרית כיוונה אותנו אל מחוץ לאזור שכבר התחילה לנקות והציעה לנו שולחן קרוב לבר, פלוס תפריטים. המקום אינטימי ומעוצב בפשטות נעימה, והתאימו לו הבלדות הקלאסיות של שנות ה־2000 שהתנגנו ברקע, ומדי פעם שולבו גם שירים מסגנונות אחרים. מספר קטן של חבורות צעירים קישטו את הבר ואת השולחנות הנותרים, והיו חלק מהאווירה הרגועה והנוחה.

המלצרית החביבה ייעצה לנו בנדיבות ובסבלנות עד שבחרנו מנה צמחונית של טוסטוני גבינות (47 שקל), חצי קרלסרבג בעבורי (22 שקל) וחצי גינס בעבורו (28 שקל), ובלית ברירה התחלנו בשיחה. עוד לפני שהגיע תורו של הקשיש לדבר הגיעו לשולחן הכוסות, שאיפשרו לו לשתות בזמן שהוא עשה את עצמו מקשיב לי. מעט אחריהן הגיעה צלחת עם חלקי ג'בטה ועליהן שלושה סוגי גבינות ועגבניות, מוקפות סלט כרוב וחצילים לא רע בכלל. כמו שהזהירו אותנו מראש, המנה היתה די מתובלת - וטעימה.

המקום, שכאמור לא היה מלא כבר כשהגענו, התחיל להתרוקן בקצב מדאיג בעוד אנו אוכלים ומדברים, אבל מבטה הסלחני של המלצרית הספיק לנו בשביל להמשיך בנחת את השיחה והארוחה. אחרי שנשאלנו פעמיים אם הכל בסדר, בנימה שכאילו מבינה את חשיבות המפגש, כבר שקענו עמוק באשליה שאנחנו לגמרי רצויים. כשסיימנו לאכול ולשתות היינו עדיין רחוקים מסיום השיחה אבל בכל זאת, את הויכוח מי נוהג ואיך ממשיכים את הלילה כבר עשינו בחוץ, משאירים מאחורינו מקום שעוד נחזור אליו.

העוגן, שער פלמר 3. טל' 8645108. פתוח: א' 18:00 עד לקוח אחרון; ב'-ו' 7:00 עד לקוח אחרון; שבת 20:00 עד לקוח אחרון.מ־18.2 הפאב יהיה פתוח כל השבוע מ־7:00 עד לקוח אחרון.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>