1. לילה
  2. כתבות

תמיד שמח ב-223. ביקורת בר

קהל מגוון, התמחות בקוקטיילים ואירוח ביתי. 223 הוא כבר לא נקודת סיום הלילה של ברמני העיר

קשה לקטלג את באי ה־223, אבל נדמה שגם אין ממש צורך. אחרי כמה ניסיונות אפיון שכאלו, פשוט הזמנו סיבוב נוסף של משקאות. הבר המעודכן, שיועד בתחילת דרכו לארח את ברמני העיר בסוף המשמרת וחרת על דגלו התמחות בקוקטיילים, כבר מזמן הרחיב ייעוד. בשישי האחרון, למשל, קישטו את החלל נשים יפות לבושות בקפידה, הרבה שמלות קצרצרות, לק כהה בציפורניים, סיכות מעניינות בשיער וגברים עם כובעים, קעקועים, משקפיים עבי מסגרת, תלתלים פרועים או טי־שירט צמודה. ועוד לא התחלנו בכלל בתיאור הקומה השנייה שבה ישבו בעיקר זוגות, די מגוונים. בערב שישי האחרון ישבה שם שלישייה של אנשים שחצו מזמן את ה־50. זקנים סרקסטיים ומבוגרים שיוצאים למקומות של צעירים הם בגדר תופעה שנוסכת בי אופטימיות. הגבר בחבורה המבוגרת שתה חצי ליטר בירה (ובכך הצטרף אל 30 אחוז מהבר) והנשים – האחת ספרייט (אולי היא בדיוק לוקחת אנטיביוטיקה) והאחרת קוקטייל (25 אחוז).

תמיד שמח ב־223. אולי זה בזכות אחד הבעלים, אריאל לייזגולד (שהוא גם חבר יקר, גילוי נאות), האיש הכי שמח בעיר הזאת. מיד כשחוצים את מפתן הדלת של ה־223, הוא כבר פורש זוג ידיים ארוכות בהכנה לחיבוק. בזמן שהוא מהדס למקומו הקבוע  ליד חלון המטבח, הוא כבר מספיק לעשות לפחות שלוש תנועות ריקוד אופייניות. כשמסיימים לפלס את הדרך ולהגיע אליו כבר מתפקעים מצחוק, ובאותו הרגע גורל הערב מוכרע – יהיה אדיר, לכל הפחות. עד לא מזמן עבד שם חבר נוסף, בר. הצטערתי לשמוע השבוע שעזב. גם נועה, קולגה מעולם העיתונות, משלימה שם הכנסה מדי פעם, למרבה הנעימות. וגם טלי הרקדנית, שבשבוע שעבר נודע לה שהתקבלה ללהקה של פינטו ופולק ולכן תיאלץ לעזוב בקרוב. בשישי האחרון אף אחד מהם לא היה, אבל גילי סער מילאה את החלל בחינניות אצילית.

באותו הערב הסתובבתי עם הידיעה העמומה שחיידקי שפעת מעטים עוד עושים פטרולים אחרונים בתוך הגוף שלי, מה שגרם לי לחרוג מהרגלי השתייה הקבועים שלי ולהחליף את הבושמילס הקבוע (20 אחוז מהאנשים במקום לא שינו את הרגלם) בקוקטייל שמכיל ויטמין סי, גיבור העל של השפעות. כך שלא כהרגלי הזמנתי פריסקו סאוור - קוקטייל סן פרנסיסקואי קלאסי. הלכתי עם הממרה הידועה - אם זה היה טוב לג'ניס ג'ופלין, זה יהיה טוב גם בשבילי. ויודעים מה? זה עבד.

 

15% אוכל

25% קוקטיילים

30% בירה

10% יינות (כולל מבעבעים)

20% וודקה, וויסקי ואחרים

 

» 223 - לכל הפרטים

 

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>