רוצה קטינות?

כל גבר (כמעט) מגיע לגיל שבו הוא מחליט לא להסתכל יותר על תלמידות תיכון. אבל ברגע של שכרות על הבר החלטות ישנות מאבדות את משמעותן

חיפושי אחרי בחורה מצודדת לבלות איתה את לילותי נמשכים, והפעם יצאתי עם שני אחי לאמרולה, פאב הסוחף אחריו את כל צפוני ובונבוני מכבים, רעות ומודיעין וגם קהל מאמינים לא קטן מראשל"צ והסביבה.

דרך עפר הובילה אותנו אל מבנה עץ כפרי שבתוכו עולם מת ושומם. הסלקטורים אמנם בחנו אותנו בקפידה, אבל בפנים היה ריק. לסיבוב ראשון הזמנו להשוף (50 שקלים), בירה חזקה ובעלת טעם מיוחד. הבלגים אולי אנטישמיים, אבל בירה הם יודעים לעשות. ביקשנו לראות את המשחק ששודר באותו ערב ונתקלנו במבטים תמוהים מצד המלצריות. במקום זה, קיבלנו את ערוץ האופנה, אולי בתור רמז מקדים.  

קצת אחרי חצות המצב השתנה ובנות מכבים-רעות נכנסו לאמרולה אחת אחת. למרות שבדיוק לרגע הזה חיכיתי, שתי דקות התעמקות במחשוף שלהן גרמו לי להרגיש כמו פדופיל. כמה עצוב, הן היו צעירות מדי אפילו בשבילי. לבחורות במדים התחלתי להתרגל, אבל תיכון - יש גבול.

כדי להתמודד עם הרצונות הסותרים בתוכי הזמנתי גלנפידיך 12 (50 שקלים) שהוגש לא בכוס ויסקי אלא בזכוכית משונה (חבל שהילדים מסביב לא יודעים להעריך את היצע האלכוהול המרשים של הבר הזה).  לא עבר הרבה זמן עד שמצאתי את עצמי יושב בסמוך לשולחן עשיר בנימפות צעירות. אחת מהן אפילו הביטה בי במבט חודר ובשד חשוף למחצה. כל האלכוהול זרם לכיוון אחד בלבד והצהרות ישנות נשכחו כלא היו. התיכון, בעצם, לא היה כל כך מזמן.

"יאיר, מה קורה?" פלטה לפתע הנימפה מולי. מה יאיר? מאיפה היא יודעת איך קוראים לי? התאמצתי לפקס את מבטי המזוגג ואז, או אז זה נחת עלי כרעם ביום בהיר – הילדה הנהדרת שמולי היא אחותו הקטנה (מאוד) של חבר טוב מאוד. הייתי צריך לקחת את זה בחשבון כשהחלטתי  לצאת לשתות בבר של ילדים ליד הבית. מבוגר בעשר שנים חזרתי לעמוד ליד הבר, בוהה בילדים ששותים גולדסטאר, מזמינים צ'יפס ומעשנים נרגילה. הייתי מוותר על הוויסקי כדי להיות במקומם.

חומר אנושי: צעירים "צפונבונים" בני 20 ממכבים רעות (גם "צפונבונים" מהרצליה, ראשון וכו' יתקבלו בברכה).ליד הבירה: המבורגרים, שניצלונים ושאר נשנושים.מוזיקה: מודרני, אלקטרוני ובסופי שבוע דאנס. אין ולא תהיה מזרחית.כשר: לא (מה לעשות, פתוח בשבת) אך כל המזון כשר, ויש הפרדה בין בשר לחלב.מסך העשן: לא רק מותר – רצוי, ובחוץ יספקו לכם גם נרגילות.

לביקורות ברים נוספות

עוד באתר:צריך להיזהר שלא להתמכרג'נגו, תעשה לי דב קוטב חשוף חזהוודי אלן מביים אופרה

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>