1. מוזיקה
  2. שירים חדשים

שירים חדשים להאזנה: אייל גולן ואדם

אייל גולן מפציע עם קעקוע חדש, בלי שיער ועם שיר חדש. אדם (כן, כן) עם קליפ חדש, אלבום וסרט תיעודי 

מי שאמר שמצבה של המוזיקה הישראלי בכי רע, לא ראה את משרדי עכבר העיר אונליין לאחרונה: מדי שבוע נערמים על שולחנו של עורך המוזיקה עשרות סינגלים חדשים, ורק כדי להספיק לשמוע את כולם צריך לשכור עוד עובדים. (כמעט) מדי סוף שבוע אנו משתדלים לעשות לכם קצת סדר באוזניים, ולברור לכם את הטובים ביותר מבין השירים החדשים שיצאו השבוע. תהנו. והפעם: אייל גולן עם סינגל חדש מהאלבום שבדרך, והוא מנצל את ההזמנות להציג את הרכש החדש שלו. אדם, הזכור כ"זה עם הבנדנה", מככב בסרט תיעודי חדש על חייו. לקראת אלבום חדש, הוא מוציא קליפ מהסרט.

האזנה נעימה.

לאייל גולן יש עיניים בגב "נשיקה אחת ממך" הוא הסינגל החדש של אייל גולן, אבל זה מתחיל להראות כמו פרט שולי. הכל נדחק הצידה כשגולן עושה מעשה נינט ומגלח את ראשו, אלא שהוא מגדיל לעשות ומוסיף גם קעקוע של שתי עיניים כחולות:

אייל גולן והרכש החדש (צילום: אלוני מור)

אז אי אפשר בלי התמונה, אבל בכל זאת, באנו להאזין לשירים חדשים.

"נשיקה אחת ממך" / מילים ולחן: שלומי חן

 

אדם מנצח את השדים שלו זוכרים את אדם? פעם, מזמן, הוא היה הכוכב הכי גדול שהמדינה הזאת ידעה. אבל, כמעט תמיד, אחרי "עלייתו" מגיעה "ונפילתו". אדם צלל אל תהומות השיכחה והפך לזיכרון מעומעם של בנדנות וג'קט ג'ינס.

והנה פתאום, יום חורפי אבל בהיר אחד, אדם מגיח שוב אל האור. הסינגל האופטימי "אין יותר שדים" הוא הסנונית הראשונה מתוך אלבום חדש "רגעים קטנים", והוא גם שיר הנושא מתוך הסרט הדוקומנטרי על חייו "חיים ואדם".

לפניכם הקליפ שמזמן הצצה קטנה לסרט:

"אין יותר שדים" / מילים: יוני זיכהולץ, לחן: איתי פרלמן נסיך

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>