1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

איפה הילד בהופעה

להקת איפה הילד עומדת על הדשא
שרדו את שנות ה-90'. איפה הילד צילום: אלכס פרגמנט

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, רוק, ישראלי

להקת איפה הילד נולדה באמצע שנות ה-80 והייתה אחת ממבשרות התקופה של פריחת הרוק הישראלי. אלבום הבכורה "זמן סוכר" שיצא ב- 93' כלל את הלהיטים "מה שעובר עליי", "העצב שלה", "נפלת חזק", "אחד אלוהים" ועוד, הגיע למעמד של אלבום פלטינה ונחשב לאחד מאלבומי המופת של הרוק הישראלי בכל הזמנים.

» מדור מוזיקה של עכבר העיר
» לוח הופעות היום

שנה לאחר מכן יצא "שדים" אשר זכה להצלחה גדולה מאוד והגיע בתוך חודשיים למעמד של אלבום זהב. מתוכו יצאו להיטים כמו: "לבן בחלום שחור", "השדים הירוקים" ו"מישהו שומע אותי". אלבומם השלישי "מסעותיי עם עצמי" (שנת 95'), הוליד את הלהיטים "הביאו את הסתיו" ו"זוהי סדום". אלבום זה סימן שינוי כיוון וחשף ביקורות חברתיות ופוליטיות פסימיות במיוחג, על רקע האופוריה של הסכמי אוסלו, רגע לפני רצח רבין. בשנת  96' יצא אלבומם האחרון "איפה הילד?" מתוכו הלהיטים "גלגל את החלום" ו"רק בשביל לקבל חיבוק" .

באמצע 98' הודיעה הלהקה על הפסקת פעילותה ונפרדה בהופעה מרגשת שהתקיימה במועדון אלנבי 58. במקביל  יצא אלבום אוסף מיוחד - "מישהו שומע אותי". האוסף, שהגיע למעמד אלבום זהב, כלל מבחר של 18 מהטובים שבשירי הלהקה, שלושה שירים חדשים וביצועים מהופעות חיות. ב-2017 שיחררה הלהקה את האלבום "מתוק בחשיכה".

שנים של קריירה מוצלחת. איפה הילד עם "שיר לאוהבים":

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>