1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

גוגול בורדלו בישראל 2014

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, צועני, פאנק

גוגול בורדלו הפרועים חוזרים לישראל לשתי הופעות. הראשונה תתקיים ב-18 ביוני 2014, באיצטדיון בלומפילד כחימום לסאונגרדן ביום השני של פסטיבל רוקנרולר, כאשר ביום הראשון יופיעו הפיקסיז. לפניהם יפתחו את הערב אלישע בנאי וארבעים השודדים.ההופעה השניה תתקיים ב-19 ביוני, 2014, בבארבי תל אביב. לאחר שביקרו בארץ לא מעט הם חוזרים שוב לקהל שהם כל כך אוהבים בסיבוב ההופעות של אלבומם השישי "Pura Vida Conspiracy" ועם שאר הלהיטים המוכרים.  » גוגול בורדלו ודה הייבס יחממו את הפיקסיז וסאונדגרדן בארץ» גוגול בורדולו: ההופעה הכי טובה בעיר - עכשיו גם על המסך הגדול» פיקסיז בישראל 2014 - לכל הפרטים» סאונדגארדן בישראל 2014 - לכל הפרטים

מתרגשים לקראת ההופעה בארץ:גוגול בורדלו היא אולי הלהקה הבולטת בגל הלהקות הצועניות והבלקניות הפרועות שכבש בעשור האחרון מאזינים רבים סביב העולם וגם בישראל. הלהקה, שקמה בניו יורק אך מורכבת בעיקר מערב-רב של מהגרים מזרח אירופאיים, אמריקאיים, הונג-קונגית, אתיופי, אקוודורי ועוד, משלבת את האנרגיות הפרועות של הפאנק ומסריו המהפכניים עם תזמורים צועניים ובלקניים בהשראת סרטיו של אמיר קוסטריצה ולהקות עממיות ממזרח אירופה.

ללהקה קשר הדוק לישראל: הגיטריסט שלה הוא אורן קפלן הישראלי, שניגן בארץ עם פורטיס, ירמי קפלן ואחרים, הוא הגיטריסט הקבוע של הלהקה, וגם הישראלים רע מוכיח, תמיר מוסקט ואורי קפלן עבדו איתה בשלבים שונים. מוסקט ואורי קפלן חברים גם בבלקן ביט בוקס. הסולן הכריזמטי של הלהקה, יוג'ין האץ, נודע בהופעותיו הפרועות והכאוטיות, אך הוכיח את עצמו גם כשחקן מאופק ומצוין כשכיכב בעיבוד הקולנועי לספר "הכל מואר", לצדו של אלייז'ה ווד, וזכה לשבחים מוצדקים.

האזינו לגוגול בורדלו בלהיט "Start Wearing Purple":

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>