1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פסטיבל דרום אדום 2017 - אירועי מוזיקה

ירמי קפלן וספנסרוסו
צילום: דנה וקסלר

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, פסטיבל, מוזיקה

חגיגת הפריחה המסורתית דרום אדום, תתקיים בפעם ה-12 במהלך חורף 2017 במקומות שונים במועצה אזורית אשכול ובמקומות נוספים ברחבי הנגב המערבי. בפסטיבל יוצעו שפע של טיולים, פעילויות והופעות לכל המשפחה סביב פריחת הכלניות המרהיבה. בין המוזיקאים שיקחו חלק בפסטיבל השנה יהיו אביתר בנאי, אהוד בנאי, אמיר דדון, ירמי קפלן וספנסרוסו, רמי קלינשטיין וקרן פלס במופע משותף ושלומי שבן שיארח את שלמה גרוניך.

פרויקט דרום אדום מיוחד:
» פסטיבל דרום אדום - כל האירועים
» סיורי הפריחה של דרום אדום
» אטרקציות מומלצות לילדים בדרום
» טיולים מומלצים בנגב ובדרום הארץ
» בתי האוכל השווים של אזור הדרום

פסטיבל דרום אדום 2017 - לוח הופעות

» רמי קלינשטיין וקרן פלס - המופע המשותף והמרגש של הצמד יורד דרומה. קלינשטיין ופלס, שניים שאחראים ללא מעט להיטי ענק, משלבים כוחות באחד המופעים הצליחים של השנה האחרונה. יום חמישי, ה-23 בפברואר, 21:00, 164 שקלים, אולם מועצה אזורית אשכול.

» ירמי קפלן וספנסרוסו - הרוקר הוותיק משתף פעולה עם צמד המפיקים הצעירים בהופעה עם חומרי אלבומם המשותף, "פטיש". במופע יבצעו השלושה את שירי האלבום יחד עם להיטים נוספים מהקריירה הארוכה והמפוארת של קפלן. יום חמישי, ה-23 בפברואר, 21:00, אולם כרמים.

» אלישע בנאי - המוזיקאי הישראלי המצליח במופע אקוסטי יחד עם עומר ג'ו נווה. יום חמישי, ה-23 בפברואר, 22:00, גרינפאב בקיבוץ ניר עם.

כיף בקיבוץ. אלישע בנאי עם "סן דייגו":

» כבשה וזמר - מופע זמר עם מקהלת "הכל בקול" מנס ציונה ומקהלת "אשכול" מרמת גן. יום שישי, ה-24 בפברואר, 14:00, מחלבת צאלה בחוות משק צאן.

» הכוכב של הדרום - מופע ג'אז ומוזיקה אתנית. יום שישי, ה-24 בפברואר, 14:00, החצר במושב כוכב מיכאל.

» אמיר דדון - אחד הכוכבים העולים של השנים האחרונות במוזיקה הישראלית במופע טריו עם כל שיריו הגדולים. בין השירים אותם דדון יבצע יהיו "לא סתם", "יש אין סוף", "שאריות של החיים", "חצי", "גלים" ו"כל יום כמו נס". יום שישי, ה-24 בפברואר, 21:00, פאב הבאר קיבוץ צאלים.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>