1. מוזיקה
  2. כתבות

מסתמן: ג'סטין ביבר יגיע להופעה בישראל

אליל הנוער הצעיר חזר בו מסירובו להופיע בישראל, בעקבות התערבות של מרכז פרס לשלום. יקיים, ככל הנראה, הופעה אחת ב-21 באפריל בישראל

ג'סטין ביבר, אחד מתפוחי האדמה הלוהטים ביותר של עולם הפופ העולמי, יגיע ככל הנראה להופעה בישראל באביב הקרוב. כך פורסם אמש בתכנית "חדשות הבידור". ביבר סירס עד עתה להגיע לישראל, אך בעקבות התערבות של מרכז פרס לשלום ומגעים עם אנשי עסקים ישראלים, חזר בו מסירובו. ההופעה, שעלותה נאמדת בסכום קטן יחסית של 1.6 מיליון דולר, צפויה להתקיים באצטדיון רמת גן או בפארק הירקון, ב-21 באפריל 2011. בשל העלות הנמוכה, לא נראה כי הגורם הכלכלי יהיה מכשול בדרך להבאתו של הכוכב לישראל.

» ג'סטין ביבר - לכל הכתבות

» ג'סטין ביבר, רק בן 16 וכבר שבר את השיא של הביטלס

מרכז פרס לשלום אישרו את הפרטים ומסרו כי: "מרכז פרס שמח על הזמנתם של אישים ואומנים בעלי פרופיל ציבורי גבוה למרכז פרס לשלום. כאלו המוכנים להביע את עמדתם ותמיכתם הפומבית בעשייתנו ולחשוף אותם לפעילות הדו קיום של המרכז אשר מציגה פנים אחרות של מדינת ישראל".

ביבר שחרר את אלבומו הראשון, "My World" בגיל 15  וזכה איתו להצלחה מסחרית גדולה במיוחד. את אלבומו השני, "My World 2.0" השיק מוקדם יותר השנה ואירח בו את הראפר לודקריס בשיר "Baby" שהפך ללהיט ענק וזכה למספר שיא של זכיות באתר Youtube.

צפו בביבר ובלודקריס בשיר Baby:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>