1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

אשת הברזל The IRON LADY

פרטים

ז'אנר: סרטים, דרמה מועד יציאה: 02.02.2012 ארץ: בריטניה שפה: אנגלית, תרגום לעברית אורך: 105 דקות בימוי: פילידה לויד שחקנים: מריל סטריפ, ג'ים ברודבנט, אלכסנדרה רואץ', אוליביה קולמן, הארי לוייד תסריטאי: פילידה לויד

מועד עליית הסרט: 2.2.2012

אשת הברזל מתאר ומשרטט את חייה ודמותה של אחת מהנשים החזקות, המשפיעות והשרויות במחלוקת של המאה ראש ממשלת אנגליה מרגרט תאצ'ר בגילומה של מריל סטריפ. אישה שניפצה את מחסומי המגדר והמעמד כדי להישמע בעולם הנשלט בידי גברים. הסיפור נוגע בכוח פוליטי ובמחיר שמשלמים עליו, והוא דיוקן ואינטימי של אישה מורכבת ויוצאת דופן.

הסרט אשת הברזל, ששופך אור על חייה הפוליטיים כמו גם חיי המשפחה והחיים שמאחורי הקלעים של דמות מרתקת זו, מפגיש את הצופה עם מרגרט הצעירה, בתו של בעל חנות מכולת קטנה, שעוזרת לו בעבודות היום יום, תוך כדי צעדיה הראשונים בפוליטיקה. היא נאבקת בעולם של גברים שמרנים שאינם להוטים לשתף אותה בחייהם הפוליטיים, כמו גם בחברות ובאישור כניסה למועדון הסגור. אשת הברזל גם מציג את המהלך המבריק שהיא עושה עם כמה שותפים למפלגה שמכניס אותה למירוץ לראשות הממשלה ומשנה את תדמיתה. הסרט מתאר את חייה הקשים והמאבקים הרבים והיום יומיים על דעותיה והחלטותיה בעיצוב פני המדינה, המלחמה באבטלה, היוזמה לשנות את כלכלת המדינה והחלטתה להוציא את צבא בריטניה למלחמת פוקלנד שלא תשכח.

אשת הברזל - הטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>