1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

ירח אדום Red Riding Hood

פרטים

ז'אנר: סרטים, מתח, דרמה מועד יציאה: 07.04.2011 ארץ: ארה"ב שפה: אנגלית, תרגום לעברית בימוי: קתרין הארדוויק שחקנים: גארי אולדמן , אמנדה סייפריד , לוקאס האס , בילי בורק , וירג'יניה מדסן , ג'ולי כריסטי , שיילו פרנאנדז תסריטאי: דויד ג'ונסון

הסרט ירח אדום היא גרסה למבוגרים של האגדה הקלאסית "כיפה אדומה". במשך עשרות שנים, תושבי הכפר דאגרהורן הצליחו לשמור על שביתת נשק עם איש הזאב שצד את טרפו בכל ליל ירח מלא, בכך שהציעו לו קורבן חודשי של חיה כדי להשביע את רעבונו. אך תחת ירח אדום, איש הזאב שינה את ההסכם ולקח את חייה של אחת מהתושבים. הקורבן היא אחותה הגדולה של ואלרי (אמנדה סייפריד), אישה צעירה ויפה, שבדיוק גילתה שהוריהמתכוונים לחתן אותה עם הנרי, צאצא של המשפחה העשירה ביותר בעיירה. אך ואלרי רוצה רק את פיטר, חוטב העצים העני אותו אהבה כל חייה. הזוג, שלא מוכן להיפרד, מתכנן לברוח יחד, אבל ברגע אחד מחריד, הזאב משנה את הכל.

כשאנשי העיירה צמאים לנקמה, הם מזמינים את צייד הזאבים המפורסם האב סולומון לדאגרהורן כדי להרוג את החיה פעם אחת ולתמיד. אך הגעתו של סולומון מייצרת מבוכה גדולה כשהוא מזהיר את כולם שאיש הזאב משנה צורתו לאדם בשעות היום ובעצם יכול להיות כל אחד מהם. ואלרי היא זאת שמגלה קשר מיוחד לזאב, שללא היסוס מקרב אותם אחד לשנייה, והופך אותה גם לחשודה, וגם לפיתיון.

צפו בטריילר של ירח אדום :

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>