1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

הנסיכה והצפרדע - מדובב The Princess and the Frog

פרטים

ז'אנר: סרטים, אנימציה, קלאסי מועד יציאה: 25.02.2010 ארץ: ארה"ב שפה: עברית אורך: 97 דקות בימוי: רון קלמנטס , ג'ון מסקר שחקנים: נינט טייב, אילנית גרשון, אסף פריינטא, אלי בורנשטיין, הילה סורג'ון פישר, שרון כהן, אילן וייל, לורן סביר, בר סביר, יהלי מרגלית תסריטאי: רון קלמנטס , ג'ון מסקר

טיאנה היא אישה צעירה ועצמאית, שאין לה זמן לרומנטיקה וחלומות על נסיכים על סוס לבן. היא אוהבת לבשל וחולמת לפתוח מסעדה מצליחה ולהמשיך את דרכו של אביה. אך למרות שהיא עובדת קשה, מכשולים רבים מונעים ממנה להגשים את חלומה.

נאבין, נסיך יפה תואר וחובב ג'אז מושבע, מגיע לעיר כדי לשמוע את המוזיקה הנפלאה שלה. הוא קצת מפונק, חסר אחריות, עצלן והוא הגיע לאן שהגיע בעזרת מראהו המצודד וקסם אישי שאין לעמוד בפניו. הוא נופל קורבן לד"ר פסיליאר הרשע, מכשף אפל שמנסה לגזול את מעמדו המיוחס של נאבין בכך שהוא הופך אותו לצפרדע.

נאבין מנסה להשתמש בטריק הנשיקה כדי לחזור לצורתו האנושית, אך כשטיאנה מנשקת אותו היא זו שהופכת לצפרדע. זוג האמפיבים יוצאים למסע ברחבי ביצות לואיזיאנה ומחפשים את מאמה אודי, מכשפה טובה בת 197 שתסיר מעליהם את הקללה.

עוזרים להם במשימה גחלילית חולה אהבה בשם ריי ואליגטור נגן ג'אז בשם לואיס. דרכם תיקח אותם דרך סכנות רבות, ובמהלכה ילמד הזוג המוזר שמתחת לפני השטח הם אינם כה שונים מכפי שנדמה היה להם בתחילה. הם מתגברים על ההבדלים ועל המכשולים ומגלים כי חלומות אכן מתגשמים אבל אף פעם לא באופן שציפית לו.

בסוף האהבה מנצחת, וההבדלים בין טיאנה ונאבין שנראו כה חשובים כשנפגשו לראשונה, נדמה כי הם נמוגים במי ביצות לואיזיאנה.

לנסיכה והצפרדע בגרסת המקור

צפו בטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>