1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

הדרקון הראשון שלי - מדובב How to Train Your Dragon

פרטים

ז'אנר: סרטים, ילדים, אנימציה, הרפתקאות מועד יציאה: 25.03.2010 ארץ: ארה"ב שפה: מדובב לעברית אורך: 98 בימוי: דין דהבלויס, כריס סנדרס שחקנים: ג'יי בארושל, ג'רארד באטלר, אמריקה פררה, ג'ונה היל, כריס מינץ-פלאס, קריסטין וויג, טי-ג'יי מילר

מהאולפנים שהביאו לכם את "שרק", "מדגסקר" ו"קונג פו פנדה" מגיע "הדרקון הראשון שלי" - קומדיית הרפתקאות המבוססת על ספרה של קרסידה קאוול.

סיפורו של נער ויקנגי בגיל העשרה בשם היקאפ, שחי על אי 'ברק', בו הלחימה בדרקונים היא דרך חיים. אך דעותיו המתקדמות וחוש הומור המיוחד שלו לא ממש מתישבים טוב עם אנשי השבט ומנהיג השבט. שהוא רק במקרה אביו מולידו של היקאפ, סטואיק הרחב. בנוסף בכפר ישנו את גובר, נפח הכפר ומדריך אימון הדרקונים, שמאמין בפוטנציאל ובכישוריו המיוחדים של היקאפ, אפילו כשסטואיק אביו לא.

כאשר היקאפ נכלל באימון הדרקונים השנתי ביחד עם נערים ויקנגים אחרים אסטריד, נוזלו, פישלגס והתאומים אטרף וטרפנא - הוא רואה בזאת הזדמנות להוכיח את עצמו ולהראות שיש לו את מה שצריך כדי להיות לוחם. כשהוא פוגש דרקון פצוע, עולמו מתהפך, ומה שהחל כניסיון של היקאפ להוכיח את עצמו הופך במהרה להזדמנות להתוות דרך חדשה לשבט כולו.

צפו בטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>