1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

שקרים יפים DE VRAIS MENSONGES

פרטים

ז'אנר: סרטים, זר מועד יציאה: 26.05.2011 ארץ: צרפת שפה: צרפתית, תרגום לעברית אורך: 105 דקות בימוי: פייר סאלודורי שחקנים: אודרי טאטו, נטלי ביי, סמי בואג'ילה, סטפני לאגרד, ז'ודית צ'מלה, דניאל דובל תסריטאי: פייר סלבדורי, בנואה גראפן

אמילי בת 30 ועדיין רווקה. היא מנהלת סלון לעיצוב שיער ונהנית לתת ערך מוסף ללקוחותיה וחבריה עם עצות לחיים. לצערה, היחידה שהיא לא מצליחה לעזור לה היא אמה מאדי, שנראה כאילו איבדה את הרצון לחיות מאז שבעלה עזב אותה. ג'ן הוא בחור צעיר שעובד אצל אמילי ומאוהב בה בסתר, אך ביישנותו הפתולוגית מונעת ממנו להצהיר בפניה את רגשותיו העזים. בצעד אמיץ הוא מפגין את רגשותיו במכתב - אנונימי.

אמילי שמצידה ממש לא מתרגשת מוידוי האהבה שקיבלה ועדיין חוששת מהדעיכה של אימה לדיכאון מתמשך הוגה רעיון "גאוני", היא תשנה את השם בראש המכתב ל"מאדי" ותשלח לאימה. כשהיא מוצפת ומוארת מהצהרת האהבה היפהפייה והמרגשת, מאדי מגלה מחדש את הרצון לחיות ומתחילה לפתח ציפייה למכתבי המשך. אמילי מאושרת שאימה חוזרת לחיים אך עם זאת מבינה לחלוטין את הבעיות שמחכות לה בעקבות השקר הקטן שלה, לא רק שהיא צריכה להמשיך לספק למאדי מכתבי אהבה היא גם צריכה למצוא מישהו שישחק את הכותב בסרט שקרים יפים.

שקרים יפים - טריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>