1. סרטים
  2. כתבות

אחרי החגים יתחדש הכל: כוכבי הוליווד בדיאטה

טיירה בנקס הטיפה בעד גזרה מלאה ואז השילה 15 ק"ג, מדונה הפכה לאנורקסית ואפילו ביל קלינטון נמנע מפחממות וסוכרים. אם אתם מחפשים דרכים להשיל מעליכם את משקל החגים, אתם מוזמנים לקבל טיפים מהכוכבים הגדולים

עמוק בערימת ההבטחות המבולגנת שדחפנו למגירת 'אחרי החגים', אולי המאיימת מכולן היא גם הנדושה ביותר - הדיאטה. כדי להתנחם בצרת רבים, הנה כמה מכוכבי הוליווד ושות' שנאבקים גם הם, מי בהצלחה ומי פחות, בבעיית המשקל.

הדוגמנית שהתחילה לאכול שם:טיירה בנקס

נראתה לאחרונה: אחרי תקופה ארוכה בה הסתפקה רק בטוק-שואו שלה ובהנחייה והפקת 'הטופ מודל הבאה', שבה טיירה לשורשים, סוכנות הדוגמנות IMG .

הדיאטה: לא פחות מחמישה עשר קילוגרמים, ובתרגום- ממרומי ה46-44 ל38-36.

טיפים: מלבד הקלישאה של כושר ותזונה נכונה טיירה לא סיפקה שום תגלית מרעישה.

בעיתונות: פרשת התמונה בבגד הים והקטע הנודע והדידקטי kiss my fat ass. הפכו אותה למלכת-המחאה-נגד-קידוש-הרזון. המהלכים האמיצים זכו כמובן לתמיכה עצומה לפחות מכל אדם שאין לו כרומוזום Y, והיה מדכא להיווכח לכניעתה ללחץ הפפארצי. טיירה הצטדקה ואמרה שאחרי השנתיים בהן הקפידה שלא להרזות לצורך המחאה, היא פשוט מרגישה יותר נוח בגרסה הדקה.

האישה הכי עשירה בעולם שם: אופרה ווינפרי

נראתה לאחרונה: מובילה שיירת אמריקאים נרגשים ברחבי אוסטרליה.

הדיאטה: האישה שהגיעה בשיאה למשקל של 107 ק"ג הצליחה להשיל 39 קילוגרמים, ומאז היא הספיקה לעלות שוב במשקל. המשקל האידיאלי לדבריה יהיה 68 ק"ג.

טיפים: לגברת הראשונה של הטלוויזיה יש ארסנל שיטות מפואר- בעבר הייתה אופרה מעריצה של 'דיאטת התה הירוק', אחר כך סיפרה שהיא פשוט מקפידה על משטר חמור שעקרונותיו הם החרמה מוחלטת של פחמימות, ריצת 7 ק"מ ביום לפחות, וסגירת דלתות המטבח כל ערב ב-19:30. לאחרונה התחילה ב'דיאטת טיהור'-21-יום של התנקות ממוצרים מהחי, וכמו כן גם התנזרות מסוכר, אלכוהול, גלוטן, קפאין ובאופן כללי כל דבר טעים.

בעיתונות: מאבקה של אופרה במשקל תמיד נשאר בכותרות והיא אף זכתה לתואר מלכת הדיאטות. לפני שנה חשפה במאמר את נבכי נפשה הקלוריים במגזין שלה "O", תחת הכותרת "איך נתתי לזה לקרות שוב", והודתה שהעלתה 20 ק"ג תוך שנתיים. היא סיפרה בגילוי לב שהיא לא מאמינה שאחרי כל השנים האלה וכל המידע שצברה היא עדיין עוסקת במשקל שלה, ואף הודתה שמטרתה כיום היא לא להיות רזה, אלא להיות שלמה עם גופה ולחיות בצורה בריאה ונכונה.

איך היא נתנה לזה לקרות? אופרה ווינפרי

הנשיא שרצה לשמח את ביתו שם:ביל קלינטון

נראה לאחרונה: בחתונה המדוברת של הבת צ'לסי

הדיאטה: 'דיאטת סאות' ביץ'', שפותחה ע"י קרדיולוג ובמקור יועדה רק לחולי לב, ואשר מבטיחה ירידה של 6 ק"ג כבר בשבוע הראשון. קלינטון סיפר שהוא השיל 11 קילוגרמים וחזר למשקלו מימי התיכון(!) ושאט אט בעקבות הדיאטה  גם הפך לטבעוני.

טיפים: צר לנו לאכזב אתכם, זה לא מרעיש כמו שזה נשמע. הדיאטה בנויה משלושה שלבים כאשר בראשון מחמירים ומחרימים כל מאכל משמין, בשלב השני מוסיפים שני מאכלים אהובים, והשלב השלישי הוא בעצם שמירה על המשקל הקיים ע"י אורח חיים נכון. 

בעיתונות: משל היה דוגמנית אנורקסית, קלינטון זכה לסיקור רחב ולראיונות רבים שהתרכזו בתזונה שלו ובעיקר זכה לתגובות נלהבות מארגוני-טבעונות שלא חלמו על פרזנטור בקנה מידה שכזה.ירד במשקל לבקשת ביתו, שרצתה אבא רזה בחתונה. ביל וצ'לסי קלינטון

חופשייה על הבר

שם: קירסטי אלי

נראתה לאחרונה: בין סדרת הריאליטי שלה לג'וגינג בשכונה

הדיאטה: אחרי דיאטות חוזרות ונשנות ומשקל של יותר מ100 ק"ג, קירסטי הורידה קרוב ל35 ק"ג תוך 10 חודשים בלבד, אך העלתה תוך שלוש שנים את כל המשקל פלוס חמישה נוספים ומאז היא במאבק תמיד. היא סיפרה שבשנה וחצי האחרונות היא שוקדת על פיתוח דיאטה מקורית משלה שבזכותה הצליחה לרדת עשרה קילו תוך חמישה שבועות.

טיפים: התחייבות למיליוני צופים- אלי הודתה שאחד מהדברים שדירבנו אותה לא לוותר היה ההבטחה שנתנה בתוכניתה של 'אופרה'- להופיע ולפרסם את תכנית הדיאטות 'ג'ני קרייג' בבקיני בפריים טיים- מה שאכן קרה.

בעיתונות: קירסטי אלי בהחלט יכולה להעביר סדנאות על 'הפיכת הלימון ללימונדה', וגם לרווחי מאוד. היא יצרה את הסיטקום הארספואטי - "שחקנית שמנה" וגם את תוכנית הריאליטי בכיכובה "החיים הגדולים של קריסטי אלי" המתעדת את תהליך ההרזייה שלה. לפני שנה חזרה לתוכניתה של אופרה כשהיא עדיין עם עודף משקל והודתה שקשה לה עם הידיעה שהיא איכזבה אנשים רבים ששימשה להם השראה. השאיפה שלה לדבריה היא לחזור למשקלה מימיי 'חופשי על הבר'- 61 ק"ג.

המלכה הבלתי מעורערת שם: מדונה/אסתר

נראתה לאחרונה: בחגיגות יום הולדתה ה-52

הדיאטה: 'דיאטת הזון' הפופלרית בהוליווד לה נאמנים גם בראד פיט וסינדי קרופורד, שמחלקת את המזון ל40% פחמימות, 30% חלבונים ו30% שומנים בלתי רוויים, וכמובן שום מזון מעובד או תעשייתי. לא שחשבנו אחרת.

טיפים: הזרועות השריריות הן כמובן תוצר של עבודה קשה. מדונה ממליצה בחום שיטת אימון חדשה העונה לשם Barre3, ושמציעה שילוב של תרגילי יוגה, פילאטיס ותנועות בלט לאורך קורה.

בעיתונות: אחרי התמונה המאוד לא מחמיאה מלפני שנתיים שהדאיגה מיליוני מעריצים וגם סתם רכילאים ברחבי העולם, מדונה הדפה כל חשד ודאגה להבהיר שהיא מקפידה לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן.

אוכלת, מתפללת, אוהבת ושוב אוכלת שם: ג'וליה רוברטס

נראתה לאחרונה: אוכלת מתפללת, אוהבת וקצת נכשלת בביקורות.

הדיאטה: חוץ מתמונת פפארצי אחת או שתיים שהיו לא מחמיאות, רוברטס שומרת על גזרה חטובה לאורך השנים, אולם הודתה שלצורך התפקיד האחרון נאלצה לעלות כמה קילוגרמים בהתאם לדמות.

טיפים: מאמנת הכושר האישית שלה חשפה שהיא בעיקר מתאמנת בבריכה שבביתה במליבו [אחד מתוך השלושה, אם דאגתם] וכמו כן מרבה גם לעשות ג'וגינג, סקי ויוגה.

בעיתונות: אין צהובון שלא נהנה לראות את האישה שזכתה לא פעם בתואר היפה בעולם עם עודף של כמה קילוגרמים, ובכל ראיון או כתבה על הסרט עלה נושא המשקל. רוברטס הדפה אותו בקלילות וסיפרה שהיא נהנתה מהתפקיד שדרש ממנה לאכול פיצה גלידה וכו', אבל שהיא באופן כללי כמובן שומרת על אורח חיים בריא ומאוזן. לא חשבנו אחרת.

הגברת הראשונה עם הזרועות החטובות שם:מישל אובמה

נראתה לאחרונה: במדשאות הבית הלבן.

הדיאטה: הגברת הראשונה הוכתרה כמודל הבריאות מאז שדרכה בבית הלבן. כשהתראיינה למגזין של אופרה ווינפרי "O" הודתה שהגזרה החטובה לא באה לה בקלות ושהיא מקפידה על תפריט בריא ומאוזן ומתרחקת מכל דבר שעבר טיגון.

טיפים: מישל ממליצה להתעורר כמוה כל יום בארבע וחצי ולצאת לצעדה מהירה, וחוץ מזה לא לוותר על הרמת משקולות.

בעיתונות: התקשורת בארה"ב דואגת לתחקר אותה על הרגליה בכל הזדמנות. נאמר זאת כך -אם תחפשו בגוגל באנגלית 'איך להשיג את הזרועות של מישל אובמה' לא תישארו בידיים ריקות.זרועות לדוגמא. מישל אובמה בתנועה

קול גדול, הקפים קטנים שם: ג'ניפר האדסון

נראתה לאחרונה: חוגגת יום הולדת 29 במופע בכיכובה.

הדיאטה: האדסון השילה את תשעת הקילוגרמים שנאלצה להוסיף לעצמה בעבר לצורך התפקיד בסרט 'נערות החלומות', אך חוץ מזה טענה שהיא לא מעוניינת לרזות. היא אמרה במספר הזדמנויות שונות שלעולם לא תרצה להיות במידה קטנה יותר מ-40, ושאפילו זו נראית מידה קטנה מדי בעיניה.

טיפים:אם כן זוכת פרס האוסקר לא מנסה לרזות, אבל דווקא כן מזוהה עם סלב'סי-הניסיון של 'דיאטת העוגיות' ההזויה במיוחד. הדיאטה מורכבת מחבילה יומית של שש עוגיות, שהרופא שפיתח את הדיאטה מוכר באופן ישיר. הן אמורות להיות דלות שומן ועשירות בסיבים, להכיל 90 קלוריות לעוגייה וכמובן להעניק תחושת שובע. נשמע כיף.

בעיתונות: שער מרענן בווג בו הופיעה האדסון בפאר מידותייה וגרמה לכולם להבין שאם אנה וינטור תומכת בגזרה המלאה, כולם יכולים וצריכים לעשות כמוה.

לא רוצה להיות פחות ממידה 40. ג'ניפר האדסון לפני ואחרי

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>