1. ילדים
  2. כתבות

תוכנית הילדים שתגרום להורים להתמכר

יותר מופרך מפנינה רוזנבלום ב"רוקדים עם כוכבים", מצחיק כמו "רמזור" – זה הזמן להתמכר לדייגו

נכון שכל פעם שאתם פותחים טלוויזיה צצים על המסך פרומואים, פרסומות, ריאליטי מבוים לעייפה או סתם עוד תוכנית עם עופר שכטר? אם אתם מהנהנים בייאוש, אז או שאין לכם ילדים, או שבבית שלכם דווקא כן מסתובבים זאטוטים תובעניים, אבל אתם משתמשים בטלוויזיה בתור בייביסיטר. כך או כך, הגיע הזמן לגלות את האזור הכי משמח בממיר – ערוצי הילדים. ואם כבר ערוצי ילדים, אז "דייגו".

דייגו הוא אמנם לא כוכב חדש על המסך, אבל בניגוד לבת דודתו דורה הוא עדיין לא מרוח על כל תיק, מטריה או גרביים – ולגמרי שווה להתמכר אליו. מדובר בילד בן 8 שנוהג להציל חיות במצוקה, מסתובב בחיק הטבע עם גור יגואר, תיק פלא והמון רצון טוב. הוא יכיר לילדים שלכם חיות אקזוטיות (ארמדילו, למה, טפיר ומרמוסט ננסי, לדוגמה), ילמד אותם אנגלית, ידגים להם את חשיבות עבודת הצוות והעזרה לזולת, יעודד אותם לפעילות ספורטיבית, יחזור איתם בסוף כל פרק על התכנים תוך שהוא בוחן את רמת הקשב שלהם, והכי חשוב – יפטור אתכם מנקיפות המצפון שיש לכם על כך שהילדים רואים יותר מדי טלוויזיה.

אבל עזבו ילדים, גם לכם מגיע ליהנות, ועם דייגו אתם הולכים ליהנות. מאוד מאוד ליהנות. באחריות*. שיר הפתיחה ממכר יותר מהלהיט האחרון של משה פרץ, ועושה רושם שזה רק עניין של זמן עד שיהפכו אותו לטרוטון. אחר-כך מגיחה קליק, הלא היא המצלמה המזמרת, שבקרוב מן הסתם תקבל סדרה משלה, ודמויות כמו האחים בּוּ-בּוּ, שמציקים בחינניות מתנצלת אותה לא תמצאו אפילו אצל האחים ברבש או האחים כהן. דייגו בצילום משפחתי עם הדודה דורה

בנוסף תרוויחו הזדמנות להשתטות: מאחר שדייגו נמנה על ז'אנר התוכניות האינטראקטיביות, הרי שמותר לכם (מותר לכם? חובה עליכם!) לצווח כמו הקינקג'ו, להפוך את היד לטלסקופ, לרקוע ברגליים ועוד שלל פעילויות משחררות שאתם נורא אוהבים אבל עד היום התביישתם לעשות.

תוסיפו לעסקה את תחושת הסיפוק שתמלא אתכם על שעזרתם לחיות במצוקה מבלי להיגרר להפגנות גרינפיס או להתדרדר לצמחונות רחמנא ליצלן, ואת הניצוץ בעיניים של הילדים שלכם כשהם רואים אתכם מתלהבים מאותם דברים שמלהיבים אותם – נכון שפתאום כבר אין לכם סבלנות לחכות עד שיתחיל דייגו?

ואם עד עכשיו לא השתכנעתם, תשמחו לגלות שכל פרק מסתיים בהפי אנד. בינינו, לא כיף לוותר על הריאליזם המייאש שהשתלט על התרבות הישראלית בזמן האחרון ולחזור לילדות הנאיבית אפילו רק לחצי שעה?* ואם צפיתם ולא נהניתם, והאצבעות שלכם כבר חמות על טוקבק זועם – היוצרים של דורה ודייגו ציירו עבורכם את קאי-לאן, הילדה הסינית שתלמד אתכם, בין השאר, להירגע.צפו בפרומו:    

שעות שידור: ראשון עד חמישי ב-06:10 (הופ), 06:25 (ניקלודיאון), 08:45 (ניקלודיאון) ו-16:35 (הופ), שישי 06:25 ו-08:45 (ניקלודיאון), שבת 07:05 ו-08:35 (ניקלודיאון) ו-09:45 (הופ).

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>