1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה

פרטים

ז'אנר: ילדים, פעילויות מחיר: 66-99 שקלים, מחזיקי כרטיס דיגיתל - 50 שקלים

תערוכת מכוניות ורכבות תתקיים במתחם התחנה בתל אביב, בין התאריכים 4 באפריל עד ה-31 באוגוסט. התערוכה תציג כמאה דגמים של מכוניות מיניאטוריות של חברת "מרצדס" מהמאה ה-19 ועד היום. כל הדגמים יוצרו במציאות ויציגו לקהל המבקרים מגוון של דגמים ייחודיים, כגון: מכונית הדיימלר הראשונה משנת 1886, דגמים של מכוניות מרוצים שעליהם נהגו במציאות גדולי נהגי המרוצים בעולם כמו מיכאל שומאכר ואחרים.

בנוסף, תציג התערוכה למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כעשרות רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו למבקרים ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם. הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים. רכבות משא מיוחדות יעברו בין מפעלים, רכבות מפוארות ייסעו במהירות בנופיה של אירופה, קטרים בעלי מפרקים מיוחדים יעלו במעלה הרי האלפים ועוד.

המבקרים יוכלו ליהנות מפינות יצירה והפעלה שונות: משחק בצעצועי מודולר טויס המאפשר לילדים להרכיב חלקים כמו לגו, פינת יצירה עם הדבקה של מכוניות ורכבות בתלת מימד, פינת פאזלים ושולחן הפעלה של רכבות מינאטוריות. כל ילד יוכל להשתתף בסדנה אחת בחינם.

ימי ושעות הפעילות (כולל פסח והחופש הגדול): בין השעות 9:00-21:00 בחול המועד. בשאר הימים שעות פתיחה בין 10:00-21:00, ימי שישי וערבי חג בין 9:00-16:00, לאחר חול המועד: בימי חול בין 16:00-21:00, בימי שישי בין 10:00-16:00 ובחופש גדול כל יום בין 9:00-21:00 .

בקטע מיניאטורי. תערוכת מכוניות ורכבות במתחם התחנה (צילום: עידן אליהו)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>