1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

שבת סיפור במוזיאון הפתוח בתפן

אוסף מכוניות עתיקות - המוזיאון הפתוח תפן
צילום: המוזיאון הפתוח תפ

פרטים

ז'אנר: ילדים, פעילויות, שעות סיפור גילאים: 6-3 מחיר: ילד - 35 שקלים (מגיל שנתיים). מבוגר - 25 שקלים

המוזיאון הפתוח בתפן מזמין לפעילויות ראש חודש מיוחדות לכל המשפחה, כל שבת ראשונה של החודש. בשבת, 2 בדצמבר 2017, בשעה 11:00 יתקיים מפגש עם הספר "אגדות וחלומות בהקיץ" מאת ניצה שאול. בסיום המפגש תתקיים סדנת יצירה.

מי הילד שניצח על תזמורת בגיל תשע? מי הילד שכבר בגיל עשר הלחין המון יצירות? מי הילד שמלחינים ומשוררים גדולים העריצו? מי הילד שהלך לאיבוד בתחנת הרכבת? כולנו מכירים את גאוני המוזיקה: מוצרט, בטהובן, שטראוס, ויוולדי, הידן, הנדל, שוברט ואחרים. כולם כתבו מוזיקה נפלאה המתנגנת עד היום. אבל איזה מן ילדים הם היו? בדיוק כמוכם הם אהבו משחקים וממתקים, הם היו שובבים וחלקם לא אהבו כל כך ללמוד ולהכין שיעורים.

הסדרה "צלילי קסם" מפגישה את הילדים של היום עם סיפורי ילדותם של גדולי המלחינים. ספר זה נולד מתוך סדרת המופעים האהובה של ניצה שאול 'צלילי קסם', הפותחת צוהר לעולם המוזיקה בפני ילדים.

בנוסף, יוכלו המשתתפים ליהנות בתערוכות במוזיאון: "ועכשיו לפרסומות" - תערוכה במוזיאון ליהדות דוברת גרמנית, המביאה את תרומתם של הייקים, אנשי העלייה החמישית, להתפתחות ענף הפרסום בארץ משנות השלושים ואילך; תערוכת מכוניות קלאסיות שנסעו על כבישי הארץ; תערוכת פסלי חוץ במדשאות הגן וכן משחקיה לילדים מגיל 3 ומעלה ועוד.

לפרטים נוספים: המוזיאון הפתוח בתפן 04-9872022

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>