1. רכילות
  2. מקומי

פסטי-גל: גל גדות לוהטת בפרימיירה בניו-יורק

רגע השיא של גל גדות כוונדרוומן מתקרב והכוכבת הישראלית כבר מוכיחה שהיא לא חוששת לגנוב את אור הזרקורים מחבריה הכוכבים. עובדה, זה מה שקרה בפרימיירת הסרט "באטמן נגד סופרמן"

אני מוכנה לספוטלייט שלי. גל גדות בפרימיירת "באטמן נגד סופרמן" (צילום: רויטרס)

אם היה לנו דולר על כל פעם בה שמענו בימים האחרונים את השם גל גדות, אולי היינו, ובכן, גל גדות (לא מבחינה חיצונית, אתם יודעים). הכוכבת הישראלית חורשת בימים אלה את אמריקה במסגרת קידום הסרט "באטמן נגד סופרמן", בו נראה אותה לראשונה כוונדרוומן, תפקיד ראשון של גיבורת-על לשחקנית ישראלית. אז אחרי שהשתעשעה עם אלן דג'נרס וצחקקה עם ג'ימי קימל, גדות מתקרבת לרגע השיא - ההופעה שלה בסרט עצמו. אבל קודם לכן, צריך עוד לעבור את הפרמיירה.

רק אל תתאכזו כשתגלו שההופעה שלי בסרט היא שלוש וחצי דקות (צילום: רויטרס)

גונבת את ההצגה (צילום: רויטרס)

אמש (ראשון) נערכה בניו-יורק פרימיירת "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" יחד עם כל הכוכבים, בהם הנרי קאביל, בן אפלק ואיימי אדמס. מי שגנבה את ההצגה מבחינתנו (ובכלל), היא כמובן גדות שהפגיזה בשמלה מחורזת בצבעי פסטל שגם חשפה זוג רגליים נאות, באדיבות בית האופנה בלמיין (השמלה, כן? לא הרגליים). עוד קפצו להגיד שלום: וויל סמית' שהתחבק ארוכות עם חברו אפלק ולורן כהן מ"המתים המהלכים". עכשיו אנחנו כבר לגמרי מוכנים לסרט.

» באטמן נגד סופרמן - איפה ומתי לראות?» השבוע הסוער של גל גדות מאחורי הקלעים» גל גדות חושפת סוד עסיסי לקראת הסרט» גל גדות מתארחת אצל אלן דג'נרס» "באטמן נגד סופרמן": מיהו גיבור העל המושלם?» עכבר רכילות - כל הכתבות והסיפורים

אפשר כבר להתחיל ללכת מכות? הנרי קאביל ובן אפלק (צילום: רויטרס)

חרזה חרוז. גל גדות (צילום: AP)

נשמח שתציל אותנו ממשהו, לא קריטי מה. הנרי קאביל (צילום: AP)

סורי, אבל מבחינתנו יש לסרט הזה כוכבת נשית אחת. איימי אדמס (צילום: AP)

מה אתה קשור? וויל סמית' (צילום: AP)

נראית די חיה. לורן כהן מ"המתים המהלכים" (צילום: AP)

אכן וונדרוומן (צילום: רויטרס)

חיוכים כולם (צילום: רויטרס)

קאסט "באטמן נגד סופרמן" (צילום: רויטרס) 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>