1. רכילות
  2. כתבות

כמה קיטש: הזוגות הכי דביקים בביצה

הם צמודים זה לזו בלי הפסקה, מפזרים אחריהם שובל של לבבות, וגורמים לנו לסוכרת קשה מרוב מתיקות. משלומית מלכה ויהודה לוי עד בר רפאלי ועדי עזרא – כל הזוגות שחוגגים את הוולנטיינז כל השנה

יהודה לוי ושלומית מלכה
צילום: אור גפן

כל רווק בודד יגיד לכם שוולנטיין היה בכלל אנטישמי, ויתהה בקול מי בכלל צריך את החג המסחרי הזה של הנוצרים, שנועד רק כדי למכור לנו בובות פרוותיות ושוקולד. מנגד, יש את הזוגות הדביקים האלה שבשבילם כל יום הוא וולנטיינס דיי. מנינט טייב ויוסי מזרחי עד ציון ברוך ויאנה יוסף – כל הזוגות שגורמים לנו להתקפי קנאה עזים במיוחד.

» איפה אוכלים בוולנטיינז דיי?
» הופעות רומנטיות ליום האהבה
» סצנות הסקס הרומנטיות בטלוויזיה
» המסעדות הכי רומנטיות בארץ
» סרטים שיגרמו לכם לרצות להיות לבד

שלומית מלכה ויהודה לוי שמעו, אנחנו לא רוצים להקיא פה סילונים של קיטש מתקתק, אבל כשאלוהים ברא את הקונספט שלמות גנטית הוא לגמרי עשה שימוש במודלים של יהודה לוי ושלומית מלכה. שכחו מפער הגילאים, הזוג הזה הוא בדיוק הסיבה לכך הכבשה דולי היא לא היצור החי היחיד שצריך לשכפל. לוי ומלכה הם ההגדרה המילונית לסיפור האהבה מהאגדות, כולל ענני נוצה ורודים, דובוני אכפת לי ורצון עז למצוא מישהו להתחבק איתו, עדיף לפני הלוונטיינס.

לגמרי שלמות. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: אור גפן)

בן אל תבורי ואורטל עמר

יסלח לנו סטטיק, השופט והרקדן האוטומטי, אבל עם כל האהבה של בן תבורי אליו, יש מישהי אחרת שגורמת לליבידו שלו להגיד כן בכל יום מחדש. הבן של שימי ואורטל בן שושן, כתבת המוזיקה הלוהטת מהוליווד פינת פינס, הם מתכון לחמין מושלם - בשלו אותם שעות, אפשרו להם לבעבע, ואל תתנו לגזים של הקנאה להרוס לכם את הפרגון לאיחוד בין ברבי וקן. רק נחזיק אצבעות שהזיווג הזה לא יהיה "סתם" ושתבורי יכרע ברך. זה ברור שהיא עונה לו כן.

מתכון לחמין מושלם. בן אל תבורי ואורטל בן שושן (צילום: יעקב ששון)

עמרי בן נתן וקסניה טרנטול

בתי החולים מבשרים על תפוסה כמעט מלאה של חולים שנאלצו לאכול את הכובעים שלהם, אחרי שמיהרו להספיד את זוג האוהבים הצעירים שהחל את הרומן שלו בבית "האח הגדול". מעטים האמינו שהשניים ישרדו את העולם האמיתי שמחוץ לארבעת קירות הבית, אבל ליקום כך מסתבר היו תוכניות אחרות. יותר משנה אחרי היציאה שלהם מהבית בנווה אילן,  עמרי בן נתן וקסניה טרנטול דביקים, אוהבים ומאורסים.

בקרוב יצעדו מתחת לחופה. קסניה טרנטול ועומרי בן נתן (צילום: יעקב ששון)

דנית גרינברג ואליאב אוזן

אין ספק שלאלוהים יש לפעמים חוש הומור קצת אכזרי ומוזר. אחרי שאליאב אוזן ריסק לדנית גרינברג את הלב בזמן ששיחקו ב"נשיקה סטירה, אוהבת אותך אבל בעצם שונאת אותך ואמן שתמות" בבית "האח הגדול", מרקורי החליט שהוא משנה מסלול. הוא גייס את ונוס, שיחד אותה בהבטחה לסוף מהאגדות, ויחד עם קופידון הם דאגו לחבר את כל החלקים מחדש. זה נגמר ב"הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" עם חתונה מהאגדות, חיים של תותים וציפייה של המעריצים לצאצא שגם הוא בטח יהיה כוכב ריאליטי.

והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה. אליאב אוזן ודנית גרינברג (צילום: רפי דלויה)

דביר בנדק ורד אורבך

כן, אנחנו יודעים, לא מדובר בזיווג רומנטי שגרתי, אבל אתם ממש לא יכולים להתכחש למתח המיני ולאנרגיה הפתיינית בין שני זכרי האלפא האלה. קשה להאשים את רד. אחרי שדביר בנדק הפך מסופגנייה נימוחה לצ'וריסו לוהט, הוא לא יכול לעצור את עצמו או להתכחש לאהבה שלו לבן זוגו הטלוויזיוני, והזוגיות על המסך היא כל מה שסיפור אהבה צריך להיות - עוקצנית, מרגשת, מטלטלת ובעיקר מלאת תשוקה.

סיפור אהבה מרגש. רד ודביר בנדק (צילום מסך ערוץ 2)

אסי עזר ואלברט אסקולה

אסי עזר צריך לומר מוצ'אס גרסיאס למדונה שבזכותה פגש את הפרינס צ'ארמינג הספרדי שלו, אלברט אסקולה, בהופעה שלה אי שם בשנת 2012. כמעט ארבע שנים אחרי עזר הבין שאסקולה האדריכל הוא אהבת חייו וביקש ממנו להיות שלו לנצח. אסקולה הסכים, עשה עלייה, ובנה לו ולאהובו בית. מאז ועד היום, אנחנו זוכים לחזות באיחוד הקוביות המרגש הזה ומחכים לקמפיין זוגי משותף ראשון.

הנסיך מצא את הנסיך שלו. אסי עזר ואלברט אסקולה (צילום: סיון פארג')

בר רפאלי ועדי עזרא אחרי שהזוגיות שלה עם ליאונרדו דיקפריו הסתיימה בהתרסקות כואבת יותר משל הטיטאניק שלו, בר רפאלי מצאה את אהבת האמת שחיכתה לה פה בארץ הקודש - עדי עזרא. למרות שאיזה אבן מתגלגלת אחת נתקעה להם בגלגלי האהבה בדרך (היוש מיק ג'אגר), האהבה ניצחה בסופו של דבר. אחרי חופשות לוהטות, תמונות זוגיות דביקות ומקל עם דגימת שתן יוקרתית במיוחד, השניים החליפו טבעות, איחדו כרומוזומים והפכו להורים לצאצאית המעושרת והמאושרת בעולם.

הראת לליאו מה זה. בר רפאלי ועדי עזרא (צילום: ניר פקין)

נינט טייב ויוסי מזרחי

העובדה שנינט טייב ויוסי מזרחי החליטו לארוז פקלאות וללכת לבקר את דוד סם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לא אומרת שהמקום שלהם בלב של כולנו התפנה. אז נכון, השניים מפזרים עכשיו אהבה מתוקה מתובלת בנגיעות רוק מחוספסות יחד עם היורשת אמיליה אי שם באמריקה הרחוקה, אבל יש לנו תמונות, יש לנו ביקורי מולדת, ובעיקר יש לנו רשתות חברתיות וחברים שדואגים לתזכר אותנו בזוגיות האוהבת של הצמד.

מתגעגעים אליכם. נינט טייב ויוסי מזרחי (צילום: סיון פארג')

ציון ברוך ויאנה יוסף

הוא היה הדבורה החרוצה שליקקה דבש מהצוף של כל הבחורות הכי הורסות בביצה, והיא הייתה מלכת הדבורים שהצליחה לגרום לו לעצור, להסתכל לפרח הכי יפה בעיר בעיניים ולהגיד לה "שלך לנצח". אחרי רומן פוטוגני ודביק, ציון ברוך ויאנה יוסף איחדו לבבות לנצח, ערבבו גנים, ומיקססו לעולם את אלה אנדריאה הקטנה שעם קצת מזל והרבה תפילות תעשה לאמא הומאז' עוד עשרים שנה ותיכנס לבית "האח הגדול". הצליחה לגרום לו להתמסד. יאנה יוסף וציון ברוך (צילום: יעקב ששון)

גיא זוארץ ויעל בר זוהר

גם אחרי עשור, יעל בר זוהר עדיין היחידה שמצליחה לגרום ללפיד של גיא זוארץ להמשיך לבעור. הוא יכול לטוס למדינות בהן הקוקוס הוא חברו הטוב ביותר של האדם, לחלטר כשופט לצד המדורה ולהתפלל שיירד גשם של אורז במקום מונסון שיהרוס לו את המקיאג' והפריזורה, אבל הוא יודע שבארץ זבת החלב והדבש, מחכים לו שלושת הצאצאים והאישה האהובה, שגם אחרי שנים של פוצי מוצי עדיין זוכים אצלנו לתואר מאמי ומאמי גרסת דור ה-1.0

בלתי נפרדים. יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: רפי דלויה)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>