עוברים מסך: מייגן פוקס פורשת ממשחק

הכוכבת הודיעה כי היא תתמקד בטיפול בנה התינוק. וגם: אמה סטון במיטה עם בראדלי קופר ובן אפלק, הכוכבות של "ארץ אוז" מכשפות, אדם לוין מתפשט בעידוד הקהל, הסכסוך בין מאט דיימון וג'ימי קימל מגיע לגבהים חדשים וכריסטופר ווקן אנטי-טכנולוגי

מאז שערוריית הספק התפטרות ספק פיטורים של מייגן פוקס מ"הרובוטריקים", קשה לומר שחלה פריחה בקריירה הקולנועית של הכוכבת. פוקס אמנם השילה פריט אחר פריט על שערי המגזינים הנחשבים, אך הותירה הרבה פחות רושם בקולנוע עם סרטים שנקטלו על ידי המבקרים ("ג'ונה הקס", "Passion Play") ותפקידים קטנים שלא עוררו עניין מיוחד ("חברים עם ילדים", "הכל יחסים").» מייגן פוקס בסרט רע» במיטה עם הדיקטטורלמרות הקריירה המדשדשת, פוקס מספרת כעת לכל מי שרוצה לשמוע שמשחק ממש לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלה מאז שילדה את בנה הראשון, נח. הכוכבת בת ה-26, שהפכה לאם לפני כ-4 חודשים, הצטלמה השבוע למגזין "מארי קלייר" וסיפרה בראיון: "היה לי הרבה מזל לעבוד עם במאים כמו ג'אד אפאטו, אבל הסיפוק האמיתי שלי טמון באימהות. חיכיתי כל חיי לרגע שבו יהיה לי תינוק, ומאוד קשה לי לחשוב על לשחק בסרטים כי אני מרגישה שזו לא העבודה שלי יותר, אלא לתת מעצמי כמה שיותר לנח ולהתחיל לתכנן להביא עוד ילדים בעתיד".מייגן פוקס מדגימה את גזרה פוסט-הריון. (צילום: מארי קלייר)

ואניטי פייר: אמה סטון, בן אפלק ובראדלי קופר עושים את הוליווד מדי שנה, רגע לפני טקס האוסקר משיק מגזין "ואניטי פייר" את "גליון הוליווד" המיוחד, בו מסומנים כ-10 כוכבי קולנוע שנחשבים כעת לשחקנים המבטיחים בתעשייה. בכל פעם, הבחירות של המגזין מעוררות גל של מחאה הודות לנטייתו של להבליט אך ורק נשים לבנות ורזות ולקבע בכך את ההגמוניה של נשים לבנות בהוליווד. הפעם, בגליון ה-19 במספר, החליטות ב"ואניטי פייר" לרענן את הפורמט, לפחות לכאורה, ולבחור בפעם הראשונה ב-75 כוכבים, ובהם טום הנקס, אוליביה ויילד, סלינה גומז, ג'ונה היל ואיימי אדמס, שהצטלמו להפקת אופנה באווירה קרקסית בניצוחו של צלם האופנה הנודע ברוס וובר.

הצצה לשלל הכוכבים מאחורי הקלעים של הצילומים:

מבין שלל הכוכבים, לצילום השער נבחרו בן אפלק ("ארגו") בתחפושת דב, בראדלי קופר ("אופטימיות היא שם המשחק") כגורילה, ואיתם במיטה המותק הלאומית של אמריקה, אמה סטון ("יחידת גנגסטרים"). האשמות על גזענות לא אחרו גם הפעם, והמבקרים מחו על כך שכמו בכל שנה, גם הפעם "ואניטי פייר" צילמו כוכבות שחורה או שתיים לעמוד השער המתקפל אך ורק כדי לצאת חובה, ודחקו את קוונז'אני וואליס ("חיות הדרום הפראי") וקארי וושינגטון ("ג'אנגו ללא מעצורים") לחלק הפנימי והמקופל.במיטה עם דב וגורילה. בראדלי קופר, מילה קוניס ובן אפלק (צילום: ואניטי פייר)מישל וויליאמס, מילה קוניס ורייצ'ל וייס מכושפות סם ריימי, שחתום על טרילוגיית "ספיידרמן" הקודמת (בכיכובו של טובי מגוויר) חזר לכסא הבמאי לאחר הפסקה של ארבע שנים עם "ארץ אוז", הפריקוול החדש ל"קוסם מארץ עוץ". לסרט, שמגולל את האירועים המקדימים למתרחש בקלאסיקה של ל. פרנק באום, לוהקו מילה קוניס ("טד"), מישל וויליאמס ("השבוע שלי עם מרילין") ורייצ'ל וייס ("זהות גנובה"), המגלמות שלוש אחיות מכשפות שנלחמות על השליטה בארץ עוץ. קוניס מגלמת את המכשפה הצעירה, תיאודורה, וייס היא אחותה המרשעת אוונרה, וויליאמס מגלמת את האחות השלישית, הפיה הטובה גלינדה. כחודש לפני יציאתו של הסרט לבתי הקולנוע ברחבי העולם (ואצלנו ב-7 למרץ), שלושת השחקניות הצטלמו יחד לשער מגזין "Instyle" וסיפרו על הסרט החדש.נשים קסומות. (צילומים: הפוסטר של הסרט, ומגזין Instyle)

הכוכבת, שנחשפו השבוע גם בטיזר חדש שמתמקד בדמויות שהן מגלמות בסרט, סיפרו שהמכשפות שהן מגלמות מנהלות מאבק על השליטה בארץ עוץ ועל ג'יימס פרנקו, המגלם את הקוסם המפוקפק שנמלט מקרקס נודד בכדור פורח. נבחרת הכוכבים שלצידן כוללת את זאק בראף ("סקראבס", "גארדן סטייט"), אביגייל ספנסר ("מד מן") וכן ברוס קמפבל ואחיו הצעיר של הבמאי, טד ריימי, שהפציעו כמעט בכל סרטיו בתפקידים משניים.  טיזר-טריילר ל"ארץ אוז":

קמרון דיאז וג'רי סיינפלד מעודדים את אדם לוין להתפשט המוזיקאי והשחקן אדם לוין, שהתארח בסוף השבוע האחרון ב"סאטרדיי נייט לייב", לא היסס לעשות צחוק מ"The Voice" שבה הוא משמש כמאמן. הכוכב גייס לפארודיה את אנדי סמברג, קמרון דיאז וג'רי סיינפלד, שניסו לשכנע אותו למה הם אלה שצריכים לאמן אותו ולמה הדבר הראשון שהוא צריך לעשות הוא לפשוט את חולצתו. דיאז הוכיחה שיש לה חוש הומור ועשתה צחוק גם מעצמה עם איזכור לסצינת ה"ג'ל" לשיער הבלתי נשכחת מ"משתגעים על מרי", וגם סיינפלד הצטרף לחגיגה עם עקיצות על יהודים יהירים שמתנשאים על הקהל שלהם:

הסיפור האמיתי מאחורי היריבות בין ג'ימי קימל ומאט דיימון ג'ימי קימל הפגין חוש הומור בשבוע החולף כאשר איפשר למאט דיימון להנחות את תוכניתו תחת השם "Jimmy Kimmel Sucks". ה"יריבות" ארוכת השנים בין השניים החלה לפני כעשור, בזמן שג'ימי קימל רק סלל את דרכו לראש רשימת מנחי הטוק שואוז הפופולרים באמריקה. באותו זמן עברה עליו תקופה לא קלה והתוכנית לא הצליחה להתרומם כפי שקיווה. באחת התוכניות, שהייתה בעיניו צולעת במיוחד, התארחו פיתום ובחור בחליפת קוף שלא זכו למחיאות כפים מהקהל. קימל סיים את הצילומים במצב רוח שפוף, ובעקיצה ספונטנית על חשבון עצמו הכריז שהוא "מתנצל בפני האורח מאט דיימון אבל נגמר לו הזמן". פרץ הצחוק מהצופים והמפיקים הפכו את הבדיחה למסורת, ובהמשך דיימון אף הגיע בעצמו לתוכנית לכמה שניות רגע לפני שקימל שב ואומר "אני מצטער, אבל שוב נגמר לנו הזמן". תוחלת החיים של הבדיחה הפתיעה אפילו את קימל שסיפר לאחרונה בראיון ל"NPR" "אני חוזר על המשפט בכל לילה ואני תמיד חושב שלאנשים יימאס מזה באיזשהו שלב, אבל הם צוחקים בכל פעם".

הבדיחה המשיכה ב-2008 לאחר שהאקסית של קימל, הקומיקאית שרה סילברמן, יצרה את הקליפ "I’m Fucking Matt Damon" שזכה לקליפ תגובה מקימל ששמו "I’m Fucking Ben Affleck". כעת הסיפור עבר לשלב הבא לאחר שדיימון "חטף" את קימל והשתלט על התוכנית מתחילתה ועוד סופה תוך שהוא מתבדח על חשבונו של המנחה בלי הפסקה. "הטוב גובר על הרע" הכריז במונולוג הפתיחה, "אני לוק סקייווקר וג'ימי קימל הוא כוכב המוות - גדול, עגלגל וניתן להרוס אותו בקלות." בדרך דיימון הסית את גיירמו נגד קימל וסיפק פרק עטור כוכבים ומשעשע במיוחד שכלל את ניקול קידמן, דמי מור, ריס וית'רספון, איימי אדמס, גארי אולדמן ואפילו בן אפלק ושרה סילברמן.

קשור אותי, אהוב אותי. דיימון חוטף את קימל:

כריסטופר ווקן לא מתרשם מהאינטרנט למרות שכריסטופר ווקן ממשיך להחזיק בתואר אחד השחקנים העסוקים בהוליווד, הכוכב המוערך הודה השבוע שאין לו טלפון סלולרי, כתובת אימייל או אפילו מחשב. ווקן, שהצטלם בשנה החולפת לשלל סרטים (ובהם "כלים שלובים" בבימויו של ירון זילברמן הישראלי ובכיכובה של לירז צ'רכי ו"שבעה פסיכופטים" המבדר), הגיע לתוכנית בכדי לקדם את סרטו החדש "לילה אחרון בעיר" בו הוא מככב לצד אל פאצ'ינו ואלן ארקין, וחשף שהוא מנותק לחלוטין מטכנולוגי. "פספסתי את האינטרנט" אמר ווקן לג'ון סטיוארט (שהתעקש שהאינטרנט עדיין רלבנטי ושהוא יכול לקפוץ על הגל גם בגיל 69). ווקן אף סיפר בראיון המשעשע שהוא לא ממש מעוניין במחשב כי אם הוא צריך לדעת משהו הוא פשוט שואל את אשתו, וגם אין לא עניין גדול בסלולרי. "כשאני מקבל סלולרי מההפקה" סיפר "אני תמיד חושב לעצמי, זה נחמד מצידם! ואז אני מתקשר לאנשים שלא דיברתי איתם הרבה זמן."

טכנופוב וטוב לו. הראיון עם כריסטופר ווקן:

The Daily Show with Jon StewartGet More: Daily Show Full Episodes,Political Humor & Satire Blog,The Daily Show on Facebook

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>