סקס בעיר הגדולה, הדור הבא

שבע דמויות, שלוש נטיות ועיר גדולה אחת. שורטבאס, שיוקרן החל מהערב בסינמטק תל אביב, הוא קומדיה על אהבה וסקס בניו-יורק שאחרי פיגועי התאומים

החל מהערב (16.10) ובמהלך כל החודש, יוקרן שורטבאס בסינמטק תל אביב. הסרט עוקב אחרי שבע דמויות, אוסף מגוון של ג'נדר ומיניות, ועל מסען המצחיק והעצוב בהצטלבויות הדרכים של אהבה וסקס בניו יורק שאחרי פיגועי ה-11 בספטמבר. סופיה היא מטפלת מין נשואה שמעולם לא חוותה אורגזמה, אך בעלה רוב אינו יודע על כך, בגלל שהיא מזייפת. בחיפוש אחר השיא שלה, היא מוצאת הרפתקאות ומערכות יחסים בלתי צפויות – בראש וראשונה עם סוורין, מלכת S&M להשכרה. סוורין מנסה לעזור לסופיה למצוא את האורגזמה שלה, ובתמורה סופיה מנסה לעזור לסוורין להתגבר על המחסום שמונע ממנה להשיג מערכות יחסים אמיתיות. לקוחותיה של סופיה כוללים גם את ג'יימס וג'יימי, זוג שמתחיל לחקור מערכת יחסים 'פתוחה' עם קת'. קת' מתאהב בג'יימס וג'יימי – לא בנפרד, אלא כזוג. הוא רוצה לחיות עם שניהם במונוגמיה משולשת. מבלי שג'יימי ידע מכך, ג'יימס עורך הכנות לקראת התאבדות. הוא רואה את הקשר עם קת' כדרך לעזור לג'יימי להתמודד עם הצער כשהוא יבצע את היציאה שלו. במקביל, ג'יימס אינו יודע שהוא עצמו נמצא במעקב על ידי קיילב המסתורי, שגר בדירה ממול, ואולי מחזיק במפתח לגאולתו של ג'יימס. כל השבעה נפגשים בשורטבאס, סלון מודרני המעוצב לפי המסורת הצרפתית.

(טריילר הסרט ShortBus)שימו לב: הכניסה לסרט מגיל 18. לביקורת על הסרט, לחצו כאן.

בקצרה: שורטבאס בסינמטק תל אביב. הסרט יוקרן כל ערב, החל מיום שני (16.10) ועד ה-31.12 בסינמטק 2 (האולם הקטן) בשעה 22:15. אנא בידקו כי לא חל כל שינוי בשעות ההקרנה.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>