אופנת לילה: הלופט בלינקולן

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה, והפעם: מסיבה של צוות בוטניקה בלופט בלינקולן 13

המקום: הוא הלופט בלינקולן אשר מתחת לבר בנקס.

השעה: ערב שישי, מאוחר בלילה.האירוע: לופט אין ספייס" - צוות בוטניקה, הלא הם נדב רביד ואמיר אגוזי משתלטים על הלופט למסיבה נוספת.  האווירה: מוזיקת הדאב סטפ וההיפ-הופ שהדהדה בין קירות המקום, גרמה לבליינים הרבים שהצטופפו באופן ראוי לציון תחת תקרה אחת , לרקוד בהתלהבות שכדוגמתה לא חזיתי מזה זמן רב.

הקהל: אמנם טרם אובחנה סיבת המשיכה, אולם באופן יחסי לאחוזן באוכלוסייה, התקבצו במקום לא מעט מעצבות אופנה צעירות.  לא היה קשה לזהות אותן. באופן די צפוי הן בלטו בצבעוניות ובשילובים מסקרנים.

מירי, 26 - "אני לא יודעת לענות לשאלה"."אני לא יודעת לענות לשאלה", הרימה מירי ידיים מול השאלות הקשות שהצבתי בפניה. "היא מתלבשת הכי מגניב בתל אביב", הודיעה בגאון חברתה שעמדה לצידה וענתה עבורי על השאלות שהותירו את מירי נבוכה. "יש לה סגנון לא מוגדר, מאוד משתנה", דייקה.

הילה, 34 - "גם אני קורבן אופנה"לטרנד הכאפייה שנצפה מדי פעם בפעם ברחובות תל אביב, התווספה כעת ה"יהודייה", או לפחות כך הילה כינתה את הכאפייה מעוטרת מגני הדוד שאמורה לשמש תחליף ציוני הולם לצעיף הפלסטיני. "מצאתי אותה בחנות בצבעי כחול- לבן וצבעתי אותה בעצמי. המסר שלה הוא "גם אני קורבן אופנה"".

אורן, 33  - "מה זו השאלה המעצבנת הזו"?ובכן, מה אתה נוהג ללבוש בדרך כלל?"מה זו השאלה המעצבנת הזו"?טוב, אז תבחר אתה את השאלה."מה אני עושה"?מה?"רופא".

חופית, 22 -  "במילה אחת- משוגע"חופית היא אחת המתלבשות היותר מעניינות שהזדמן לי לפגוש במהלך שיטוטי הקבועים בשנה האחרונה. בקפדנותה לשלב בין סממנים קלאסיים-נשיים עם התכתבות מתמדת בין שנות העבר לעונה הבאה, היא יוצרת מראה מעניין ואקלקטי בדרך קבע. "במילה אחת- משוגע", כפי שהיא מגדריה זאת בציניות. חופית משלבת אלמנטים שהתחבבו על נשים לפני לא מעט עשורים, אל בכל זאת ממשיכה לחרוג מרוב מה שאנחנו רואים ברחוב, גם אם הוא ממוקם במרכז תל אביב.

אדם, 32 - "אוהב ללבוש את הבגדים שאני אוהב ללבוש""אני יכול להגדיר את הסגנון שלי במילה אחת- לוהט", התלוצץ אדם והכריז: "אני אוהב ללבוש את הבגדים שאני אוהב ללבוש".. לישועתי באה חופית שעזרה להגדיר את הסגנון האופנתי בו החליט לבחור ללילה זה. "הוא אוהב מראה צרפתי, לוק פריזאי. הוא גם מאוד בעניין של סרטים צרפתיים", הסבירה. ואדם ניאות להסכים - "הצעיף מצרפת".(צילומים: יעל סלומה)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>