אופנת לילה: apt98

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה, והפעם: פתיחת שנת פולין בלופט של קסטיאל

המקום: apt98 המכונה גם הלופט של קסטיאל

העת: צהרי יום שישי, בעוד ההמון נוהר אל שינקין.

האירוע: קוקטייל חגיגי לרגל פתיחת שנת פולין בישראל

הלבוש: אמנם קוקטייל, מלווה בגבינות עבשות ובסושי כלשהו, אך השמש שזרחה מעל לגג הבניין נתנה תירוץ רשמי למרבית באי המקום להתלבש באופן קז'ואלי למדי. חבל.

פולין: לפתע היה נדמה שפולין הפכה לארץ הסקסית ביותר ביבשת אירופה. כל באי המקום עוסקים בפעילויות כאלו ואחרות הקשורות לארץ שהדרכון שלה יכניס גם אותנו, ישראלים פשוטים, אל חיק האיחוד האירופאי הנחשק. נוכחות פולנית אורגינלית, לעומת זאת, לא הורגשה בצורה מהותית.

יעל, 28 " צריך להיות אפשרי להירדם עם הבגד בכל מקום שארצה"את יעל הזדמן לי לפגוש כבר מספר פעמים לאורכם של רחובות שינקין, קינג ג'ורג' ונחלת בניימין. תמיד התאפיינה בפריטים מיוחדים, ובשילובים מאתגרים שלהם. "את כבר מכירה אותי", אמרה, "כל בגד שאני קונה חייב להיות נוח לשינה. אם אני לא יכולה להירדם איתו, אני לא אקנה את הבגד. זה צריך להיות אפשרי להירדם עם הבגד בכל מקום שארצה".

קארול, 28 "אין כאן סטייל מיוחד, פשוט מאוד טרנדי"קארול הינו נציג פולין למדור זה, לאחר שבלט מקצהו השני של המקום במראהו האירופאי והכמעט מבויש. "הרחוב נותן לי השראה", סיפר לי לאחר מכן ונתן גם לי מעט השראה. "אני רואה מה אנשים אחרים לובשים במקומות שונים בעולם. בדיוק חזרתי מפריז, וכולם שם היו מאוד אלגנטיים. ביפן האנשים מתלבשים באופן מאוד אקספרימנטאלי. בברלין לעומת זאת כולם היו מאוד טראשים. אני באופן אישי אוהב לשלב את האלגנטיות עם הטראש. ואיך בתל אביב? "בתל אביב אנשים מתלבשים מאוד נחמד בפאבים, בלילה. אין כאן סטייל מיוחד, פשוט מאוד טרנדי".

דפנה, 36 "ירוק חדר לי לארון בקאמבק""תגידי את מה הסגנון שלי", דרשה דפנה כתשובה לשאלתי.לא יודעת. אני לא באמת מכירה אותך, השבתי."וגם אני לא יודעת", אמרה. "אני מתלבשת לפי מצב הרוח, לפי מזג האוויר, ולפי מה שיש לי בארון. פעם הייתי לובשת הרבה כתום. פתאום ירוק חדר לי לראש ולארון מחדש, בקאמבק.

אלון, 23 "אני לא בטוח שזה טוב להגיד שאמא שלי קונה לי בגדים""הוא די משקיע יחסית לזכר", התנדבה ידידה של אלון לספק מעט מידע על מלבושיו. "גם אם הבגדים מעפנים, הכול יהיה בטעם. הוא מתלבש פשוט אבל בסדר", שפטה.  "אני לובש מה שאני מוצא ברחוב ובמתחם התחנה המרכזית", טרח אלון לנדב בעצמו מעט מידע על עצמו. "וגם מה שאמא שלי קונה. אבל אני לא בטוח שזה טוב להגיד שאמא שלי קונה לי בגדים כי אני כבר בן 23".

נועה, 29 "קשה להסביר מה יפה בעיני""אני אוהבת ללבוש כל מה שיפה בעיני", הסבירה נועה את המובן מאליו. "קשה להסביר מה יפה בעיני. הפיפטיז יפה, רוקאבילי. אבל זה לא אומר שום דבר על איך שאני מתלבשת", אמרה. "אין לצורת הלבוש שלי השראה ספציפית ממקום ספציפי. זה מגיע תוך כדי הסתכלות על בגדים והסתובבויות בין חנויות".

נגה, 29 "לובשת פעמיים וזורקת לפח"אני אדם מאוד טרנדי, ואוהבת לקנות בגדים שאופנתיים היום ולא בטוח שימשיכו להיות אופנתיים גם מחר", הסבירה נגה. "אני עובדת בחברת אופנה גדולה ולכן חשופה בכל יום לטרנדים חדשים. בתור מישהי שמאוד אוהבת בגדים קשה לי לעמוד בפיתוי ולא להתחדש בתדירות גבוהה.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>