אופנת לילה: מסיבת ברווז

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה, והפעם: מסיבה לכבוד הברווז בקומפורט 13

המקום: הקומפורט 13

העת: רביעי בערב עד לשעות הלילה.

האירוע: חוגגים את עלייתו של הברווז השמימה (לגג העירייה).

האוכלוסייה: כולם. החל בילדים קטנים חובבי קומיקס וכלה במבוגרים שככל הנראה מחבבים גם הם את החוברות המאוירות. מסטלנים ששבו לפני רגע קט מהודו, ועד לסטודנטים לרפואה. גם אורחים מבאר שבע, ירושלים והרצליה התרגשו מן הברווז הצהוב (ומההופעות בעשרים שקלים). עוד נצפו: סלבריטיז שפרצופם מוכר לכל עם ישראל, כאלו שמקווים להיום סלבריטיז שפרצופם יהיה מוכר לכל עם ישראל וציידים לסדרות ריאליטי שמעוניינים להכיר את הפרצופים הנכונים לכל העם.

הגר, 20 "לגרום לפריט זול להיראות יקר""האתגר בעיני הוא לגרום לפריט זול להיראות יקר", סיפרה הגר. "קצת קשה לי להגיד מה הסגנון שלי, אבל אפשר להגיד שזה תמיד קצת וינטג'. אני אוהבת ללבוש הרבה יד שנייה ומנסה לקנות כמה שפחות דברים חדשים ויותר למחזר.

"עיתוני אופנה, אנשים ברחוב, דמויות בספרים או בטלוויזיה נותנים לי השראה. למשל ב'דרך לאהוב' יש דמות שמתלבשת מאוד יפה. אז אני מנסה להתלבש כמוה בתקופה שהסדרה משודרת".  

ליאת, 30, "נימה גותית לא עצובה""אני פשוט יודעת לשלב טוב", הכריזה ליאת, והסבירה: "אני עושה ערבוב בין בגד שעלה לי שני שקלים לבין בגד שעלה לי אלפיים, וזה יוצא טוב. זה עניין של מיקס נכון.

"הסגנון שלי אקלקטי, מגוון, קצת תיאטרלי ובעל נימה גותית. אבל הנימה הגותית שלי לא עצובה אלא שמחה מאוד".

ניר, 31 "כל החומות נשברות בסוף""הסגנון שלי הוא א-סימטרי", אמר ניר ואף טרח להוכיח זאת באמצעות פאות לחייו, האחת ארוכה יותר מהשנייה. "אין לי טעם ספציפי. למשל היום התלבשתי בהשראת גדר ההפרדה".

איך בדיוק גדר ההפרדה השפיעה על השילוב של מכנסיים וחולצה? "על זה חשבתי בזמן שהתלבשתי. ניתן לראות בלבוש ובגדר מצד אחד את הרשמיות ואת הצד היפה של הרעיון, ומצד שני את האידיוטיות; הרי אם עושים שלום צריך יהיה לשבור אותה. בסוף כל החומות נשברות".

יעל, 25 "דברים משנות החמישים שסבתא שלי עשתה"ביעל צפיתי עוד בתחילת הערב ישובה על המעקה בחצר המתחם ומשוחחת עם חבריה. שעתיים לאחר מכן הבחנתי בה שנית והבנתי שזאת שעת הכושר שלי.

"אני אוהבת יד שנייה, דברים מיוחדים ושילובים מעניינים. אבל אני לא סגורה רק על זה. אני לובשת כל מה שמעניין לדעתי. דברים ישנים נותנים לי השראה. כל מני דברים משנות החמישים שסבתא שלי עשתה".

מוטי, 30 "לא יודע בדיוק איזה מצב רוח""לא יודע מה ההגדרה למה שאני לובש", ניסה מוטי להתחמק. "מה שבארון", השיבה עלמת החן שלידו, שאף היא התחמקה מלנקוט עמדה מפורשת  - האם היא ידידה או שמא חברה.

"מצב הרוח נותן לי השראה", המשיך מוטי. "גם עכשיו אני במצב רוח. לא יודע בדיוק איזה".

סיוון, 22 "מחבבת מישהי בריטית""לאחרונה אני מחבבת מישהי בריטית בשם אלכסה צ'אנג. היא יוצאת עם כל מיני סלבריטיז ומצטלמת כל הזמן עם קורי קנדי בקוברה סנייק. בכל מקרה, היא מתלבשת ממש מקסים".למי שאיננו גולש באתרי אופנה חו"ליים בתדירות גבוהה, להלן מקרא: אלכסה צ'אנג - דוגמנית כמעט לשעבר שכעת עוסקת כמנחת טלוויזיה וכסוג של שחקנית. כרגע היא בעיקר החברה הרשמית של אלכס טורנר, סולן להקת ארקטיק מאנקיז.קורי קנדי- בלוגרית בגיל תיכון שעזבה את התיכון על מנת להתפנות למשרה של פוקדת מסיבות מקצועית. עד כה נראה שהיא מרוויחה מזה לא רע.קוברה סנייק - אתר תמונות מסיבות (לא מעט מהן של האקסית, מיס קנדי) של היהודי המעט חנון מארק האנטר, שמושך אליו אלפי גולשים מדי יום.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>